Başlık

Instagram Canlı Yayın

2020-10-20 04:00:09

Başlık

Instagram Canlı Yayın Özelliği

Instagram üzerinde takipçilerinize canlı yayın açabileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Bunun için hikaye paylaşımı yaptığınız alana girerek canlı yayın kısmına dokunmanız yeterlidir.

Instagram canlı yayına girdiğiniz zaman Instagram hemen tüm takipçilere sizin o an canlı yayına bağlandığınıza dair bildiri gönderecektir.

Bu bildiriye dokunan herkes anında canlı yayına izleyici olarak katılabilir. Katılımcıların tamamı canlı yayın sırasında liste şeklinde görüntülenmektedir.

Eskiden katılımcıların sizinle iletişim kurabilmesi için yalnızca mesaj yazması gerekiyordu. Ancak canlı yayına katılım sağlamak da sizin kontrolünüz altında mümkündür. Kişinin canlı yayınınıza katılmasına izin vermemeniz de mümkün.  

Canlı yayından ayrıldıktan sonra o an bağlanamayan kişilerin de yayınınızı izlemesini istiyorsanız IGTV içerisine 1 saate kadarki canlı yayınınızı yayınlayabilirsiniz. Bu eklemeyi yapmak tercihe bağlıdır ve kesinlikle otomatik yayınlanma gibi bir durum söz konusu değildir. Her duruma müdahale edebilirsiniz.

 

Instagram Canlı Yayın İzleme Pc

Canlı yayında var olan herhangi bir durumu telefonunuzdan değil de daha büyük görüntüleyebilmek adına bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz.

Instagram canlı yayın pc'den açılmak isteniyorsa bu durumda Opera tarayıcısını kullanmak daha pratik bir yöntem olabilir. Opera'nın ekranın sol tarafında yaslanmış kısayol çubuğu üzerinde bulunan Instagram ikonuna tıklayarak kendi hesabınızı açabilirsiniz.

Buradan canlı yayına katılabilir ve telefonunuzda gerçekleştirebildiğiniz diğer tüm Instagram eylemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayar ortamında yayın izlemek çözünürlüğü bir miktar düşürebilir.

Bunun nedeni yayını yapan kişinin yüksek ihtimalle bir cep telefonu kullanıyor olmasıdır. Çözünürlüğü mükemmel olan telefonlardan yayın yapıldığında daha net şekilde izlemek mümkündür.

lujaPD

Instagram Canlı Yayın İndirme Özelliği

Instagram uygulamasında yapılan canlı yayınlar sırasında genellikle kişiler bilgi aktarımı yapmaktadır. Bu bilgi aktarımları konferansı andıracak şekilde sanal ortamda gerçekleşmektedir. Instagram canlı yayın indirme özelliği ile kayıt edilebilir.

Bu özelliğin kullanılabilmesi için Chorme içerisinde bulunan eklentilerden yardım almanız gerekmektedir. Direkt olarak Instagram'ın içerisinde indirme alanı bulunmamaktadır.  

Eklentiler içerisinde IG Stories for Instagram şeklinde arama yapmalı ve çıkan eklentiyi kurmalısınız. Ardından bu uygulamayı çalıştırarak hikayeleri telefon ya da bilgisayarınıza indirerek depolayabilirsiniz.

Bu sayede herhangi bir nedenden dolayı izleyemediğiniz bir canlı yayına sonradan göz atabilirsiniz.

Özellikle pandemi döneminde uzaktan eğitim almak zorunda olan pek çok öğrencinin işine yarayabilecek bir uygulama. Meşgul olduğunuz zamanlardan öğretmeninizin paylaştığı bilgileri kayıt ederek sonradan izleyebilirsiniz ya da herhangi bir anlamadığınız yer olması ihtimaline karşılık içeriği indirerek sonradan yeniden izleyebilirsiniz.

 

Instagram Canlı Yayın İzleme

Instagram kullanıcıları zaman zaman içinde bulundukları anı canlı olarak aktarabilmektedir. Bu aktarımlar bir sohbet şeklinde ya da ortamın manzarasını aktarmak veyahut da takipçilere ürün tanıtmak gibi nedenlerden dolayı kullanılabilir.

Hızlı bir çağın içerisinde yaşıyoruz ve giderek en az efor sarf edilen şeyler tercih ediliyor. Bu tercihlerden biri de Instagram uygulamasına giren kişilerin yalnızca önceden kaydedilmiş canlı yayınlara ve takip ettikleri kişilerin hikayelerine bakıp çıktıkları anlamına geliyor.

Önceden uzun uzun keşfette vakit geçirmeyi seven kullanıcılar artık daha kısa yoldan gündem hakkında ve yakınlarının yapıp ettikleri hakkında kısa sürede bilgi sahibi olmak istiyorlar.

Bu durumdan elbette ki Instagram hesabını ticari amaçla kullanan bireyler de etkileniyor. Bu yüzden Instagram canlı yayın izleyen kişilerin sayısını arttırmak son derece büyük bir öneme sahip.

 

Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır?

Günümüz dünyasında hızın öneminden ve canlı yayın, hikaye gibi içerik paylaşımlarının sahip olduğu önemden bahsettik.  

Peki, Instagram canlı yayın hilesi nasıl yapılmaktadır?  

Bunu yapabilmek adına mutlaka kurumsal ajanslara başvurmalısınız. Profesyonel olarak Instagram takipçi satan, Facebook takipçi arttıran vb. kişiler canlı yayın hileleri de yapabilmektedir.

Bu nedenle bu tür takipçi atan sayfalar arasında araştırma yapmalısınız ve size en güven veren kişiler ile çalışmalısınız.

Unutmayın ki böyle uygulamalarda sizin yıllar içerisinde yakalamayı beklediğiniz başarınızı elde etmek hiç de zannettiğiniz kadar zorlu ve uzun zaman alan bir süreç değildir. Bu süreci kısaltmak adına çeşitli çalışmalar üreten yazılımcı kişiler vardır.

Ancak kim olduğunu bilmediğiniz, kurumsal bir web sitesi ve ekibi olmayan kişiler ile birlikte çalışmaya kalkarsanız hesabınıza zarar verme riskinizi arttırmış olursunuz. Bu nedenle kesinlikle dürüst kişiler ile birlikte çalışmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

w8zQYf

Instagram Canlı Yayın Hilesi  

Instagram uygulaması üzerinden ticaret yapmak zannettiğinizden daha kolay bir durumdur. Artık sanal depolama şeklinde hizmet veren sitelerin varlığı ile kişiler kolaylıkla e- ticaret hayatına atılabiliyorlar.  

Bu sayede hem ülke ekonomisi canlanmış oluyor hem de ürün satışları hızlı, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

İlk olarak böyle bir karar verdiğinizde oturup bir site kurabilirsiniz. Bu sitenin de bir Instagram sayfası mutlaka olmalı.  

Bu sayfa içerisinde bulunan Instagram hesabınıza takipçi, beğeni gibi ürünler satın alarak sitenizin trafiğini ciddi anlamda arttırabilirsiniz.

Özellikle genç kitlelerin daha çok kullandığı ve sevdiği bu sosyal medya platformu üzerinden tanınmak ve kariyer almak oldukça kolay işlemler bütünüdür.

Ancak kolaydan kast edilen ekonomik bir seçenek olduğu değildir. Elbette ki bu durumlarda bir miktar kesenin ağzını açmak gerekmektedir.

Tabi, bu harcamalar her ne kadar zorlayıcı görünse de geleceğine yatırım yapan bir birey hayatının ileriki dönemlerinde kazandığı paralar düşünüldüğünde bugün ödediklerinin kat be kat fazlası kişinin cebine girecektir.

Bu nedenle işlerin başında iken süreci hızlandırmak ve bir sosyal medya fenomeni olmak için Instagram canlı yayın hilesi, Instagram takipçi hilesi vb. ürünler alabilirsiniz.

 

Instagram Canlı Yayın Bildirimi Kapatma

Instagram üzerinden nasıl canlı yayın yapılabildiğinden, bu yayınların kayıt edilme şeklinden ve Instagram canlı yayın izleme Pc şeklindeki konulara değindik.

Peki, bir birey takip ettiği başka bir kişinin hesabından gelen canlı yayın bildirimini kapatmak için ne yapabilir.

Özellikle de normal hayatta çok sevdiğimiz ama sosyal medyayı kullanma şeklini pek sevmediğimiz ve takip ettiğimiz bireyler bazen canlı yayın olayını abartabiliyorlar. Hemen hemen her durumda canlı yayın açabiliyorlar ve her şeyi diğer insanlar ile paylaşmaktan hoşlanabiliyorlar.

Bu gibi bir durumda karşı tarafın haberi olmadan Ayarlar kısmında yer alan Bildirimler bölümüne girerek diğer hesaplardan açılan canlı yayınların bildirilerinin gelmemesini sağlayabilirsiniz.  

Bu özelliği kullandıktan sonra bir gün Instagram canlı yayın izlemek istediğinizde Instagram uygulamasını ilk açtığınızda karşınıza çıkan hikayelerin bulunduğu üst çubuğa göz atabilirsiniz. Bu sayede bildiri almadan da bir kişinin yaptığı canlı yayına katılabilirsiniz.

 

Instagram Canlı Yayın Katılımcısı Satın Al

Özellikle de Instagram üzerinden ürün pazarlama tekniklerini kullanan ve bu teknikler arasında canlı yayından tanıtımların da yapıldığı kurumsal firmaların profilleri yaptıkları canlı yayın katılımcısını arttırabilirler.

Bu kişi sayısını arttırmak için kurumsal takipçi sitelerine ulaşılmalı ve Instagram canlı yayın katılımcısı satın alma hizmetinden yararlanılmalıdır.

Bu hizmet sayesinde canlı yayın sırasında yaptığınız tanıtıma çok fazla kişinin girmesini sağlayabilirsiniz. Ne kadar çok kişi sizi bu yolla görürse ürün satışlarınız için o kadar faydalı olacaktır.

Bu sayede satışlarınızda gözle görünür oranda ciddi bir artış yaşanacağından eminiz.

Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.