Başlık

Instagram Gönderileri Niye Görülmüyor?

2020-10-15 02:56:11

Başlık

Instagram Gönderileri Niye Görülmüyor?

Instagram gönderileri son dönemde yine karşımıza çıkmaya başladı. Bu yüzden yeni nesil algoritmalar hepimizle ilgili bir detay ve fırsat yaratmaya başlıyor. Bu yüzden Instagram gönderileri ile ilgili son dönemlerde karşılaştığımız yeni duyurular var. Gönderilerin niye görülmediğine ilişkin olay son dönemde yaşanan spam gelişmesi olduğu söyleniyor. Instagram algoritma seçimlerinde herkesi kendine has bir dilde ve beklentide yenilemeye başlarken, gönderilerle ilgili gelişimler de herkes için değişmeye devam ediyor. Güncel gönderi seçimlerine bakarsanız, zaten burada değişen en önemli detayın kalite olduğunu göreceksiniz.

Gönderiler ile ilgili olarak baktığınız zaman, son dönemlerde Instagram tarafından gelen yeni duyuruları çok daha hızlı göreceksiniz. Aslında burada insanların isteğini sağlayan, ön plana çıkaran şey yeni güncellemeler ve son dönemlerde yaşanan bağlantı sorunları oluyor. Instagram Facebook ile birleştiği için yenilenen bütün güncellemeler son dönemlerde bir araya geliyor ve üst üste birikiyor. Geleneksel olarak yapılan spam temizleme süreçleri instagram uygulamasını da doğrudan etkiliyor. Instagram gönderileri niye hiç görünmüyor tarzı bir yorumunuz var ise zaten bu durumda herkesin isteğini görebiliyorsunuz.

Instagram yaptığı yeni  duyurular ve güncellemelerde bu süreçlerle ilgili güncel bir çalışma sunuyor. Tıklamalar ve donmalar erişimlerle ilgili beklentileri de artırıyor. Bağlantı noktalarında yaşanan kasmalar, insanların sürekli düşüncelerini değiştiriyor. Bazı anlarda ınstagram foto yükleme ve paylaşma konusunda zorluk çıkarabiliyor. Bu yüzden de bu durumdan nasıl kurtuluruz ona bakmak gerekiyor. Peki ama nasıl kurtuluruz?

Hareket döküm geçmişi oldukça önemlidir!

Hareket döküm geçmişi dediğimiz konu kullanıcılar için etkili bir yöntem oluyor. Bu yüzden de kullanıcıların bunu nasıl yapacağını düşünebilirsiniz. Hesap ayarlarına girin ve çerezleri inceleyin. Reklam alanına girerek tek seferde hızlı bir şekilde geçmişi temizleyerek bu işi çözümleyebilirsiniz. Bu işlemin ardından yapılan çalışmalarda, özellikle ana sayfa ile ilgili çalışmalarda süreç olarak başka bir problem ile karşılaşmayacaksınız ve kendinizi ön plana çıkaracaksınız.

Buna ek olarak yapılacak olan bağlantı hızı, tıklama hızı, sayfalar arası geçiş ve beklentilerle ilgili çalışmalar da sürecin kalitesini değiştiriyor. Bu işlemin ardından yapacağınız diğer bir yöntem, kendine has bir dilde ön plana çıkarılıyor. Bu da tarayıcı geçmişini temizliyor. Son garanti yapılan işlem tam olarak bu oluyor.

 

oREIWb

Video ve fotoğraf boyutlarına bakmak şart!

Foto ve video boyutları herkes için önem arz ediyor. Bu yüzden de kişisel tercihler en doğru boyutlarda olması gerekiyor. Bug etkisini yaşatan durum da zaten bu şekilde oluşuyor. Rahat bir gezinti yapmanızı engelleyen bu süreç için dikkat etmeniz gereken yeni güncellemeyle ilgili uygulamayı da yenilemek gerekiyor. Uygulama için sunulan boyutları inceleyerek ona göre bir görsel belirlemek sizi de rahatlatacaktır. Bu yüzden bazı engellerin önüne geçmek hepinizi rahatlatacaktır. Bu yüzden de bug etkisi yaratmayan yeni seçimleri yapmak için boyutlarda oynamaya gidebilirsiniz. Bu konuda ön plana çıkarılan yeni nesil uygulamalar var. Bu uygulamalar ikinci ve üçüncü nesil uygulamalardan olduğu için hepimizin işine yarıyor. Boyut olarak baktığımız zaman Instagram fotolarının gözükmemesi ya da hatalı gözükmesi bir şekilde sorunların çok daha minimal kalmasına neden oluyor.

Fotoğraf ve paylaşım ayarlarına göz atmak

Fotoğraf ve paylaşımlar hepimizi ön plana çıkarıyor. Bu yüzden paylaşımları yaparken instagram hataları ile ilgili seçimleri de görmek gerekiyor. Bu yüzden gelin ve bu güncellemeleri sizler de telefonunuzda yapın. Yeni nesil uygulama sorunlarını çözerek kendinize göre bütün beklentileri de karşılayabilirsiniz.

Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.