Başlık

Instagram Hesap Aç

2020-10-23 07:20:29

Başlık

Instagram Hesap Aç

Her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam eden Instagram'da kullanıcıların kendi hesaplarının yanı sıra priv şeklinde açtıkları yan hesapları da bulunmaktadır. Bu hesaplarda yalnızca yakın arkadaş çevresi bulunurken ve paylaşılanlar bu çevre içerisine sınırlandırılırken kendi Instagram hesaplarını normal şekilde kullanırlar.

Bu şekilde bir kullanım için yeni bir Instagram hesabı açmak gerekmektedir. Bunun için ilk olarak kendinize yeni bir e posta adresi almalısınız. Ardından telefonunuza Instagram aplikasyonunu indirmelisiniz.

Aplikasyon halihazırda açık ise ve kendi hesabınıza ek olarak yeni hesap ekle bölümünden de yeni hesabınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 

Instagram Yeni Hesap Aç

Instagram yeni hesap açma aşamalarının ilkini hallettikten sonra yapmanız gereken size belirtilen adımlara devam etmektir.

Kendinize sevdiğiniz bir ünlünün ya da ikonik başka bir çizgi karakter vb.'nin fotoğrafını indirerek bunu profil fotoğrafı yapabilirsiniz.

Bir kadın resmi koyduğunuzda bu görseli kullanan başka hesaplara da denk gelen bireyler sizin sahte bir profilinizin olduğunu anlayacaktır.

Bu nedenle mutlaka ama mutlaka kendinize orijinal bir hava yaratmanız gerekmektedir. Pek çok gerçek Instagram kullanıcısı da ikonik fotoğrafların arasından seçim yaparak bu tür profil fotoğrafları oluşturmaktadır. Bu nedenle çok fazla dikkat çekmezsiniz.

 

Instagram Fake Hesap Aç

Bireyler çok farklı nedenlerden dolayı kendilerine farklı farklı sosyal medya platformları üzerinden sahte hesaplar açmaktadır.  

Sahte hesaplar ya da diğer tabir ile fake hesaplar kendilerine özgü bir havaya büründürülerek ya da ciddi takipçi kitlesine ulaştırılarak sonradan oldukça getirisi olan, reklam geliri bol bir sayfa haline getirilebilirler.

Özellikle satılan hesaplar arasında yaygın şekilde bu tür Instagram hesapları bulunmaktadır.  

Bu yolla kar etmek için yapılabileceklerden biri de süreci hızlandırmak adına satın alabileceğiniz takipçilerdir.

Instagram takipçi satın almak yeni Instagram hesabınızı inanılmaz bir biçimde değerlendirir. Aldığınız takipçilerin kat be kat fazlasını hesabınızı satarak kazanabilirsiniz.

Hesabınıza takipçi alırken içeriklerinizi paylaştıktan sonra beğeni ve yorum almanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Çok sayıda takipçinizin olması ama beğeni sayınızın ya da yorum sayınızın düşük olması çok dikkat çekecektir. Bu nedenle bunları da ihmal etmemelisiniz.  

Tüm bunların bir yatırım olduğunu ve gelecekte size mutlaka dönüş sağlayacağını kesinlikle bilmelisiniz ve bir Instagram fake hesap açmalısınız.

rdA2G5

Kaç Tane Instagram Hesap Açabilirim?

Instagram üzerinde yapılan güncellemeler sonucunda kişilerin artık yeni bir hesap açarken telefon numarası eklemesi gerekli görülmüştür.

Bu da zamanla kullanıcı sayısını düşürmüş olacak ki kullanıcıların yeni getirilen başka bir özellik sonrasında biraz daha esnetilmesi şeklinde devam etmiştir.

Bu durumda akıllara kaç tane Instagram hesabı açabilirim, şeklinde soru getirmektedir. Bir kullanıcı hesap ekle özelliğini kullanarak kendi cep telefonu numarası üzerinden çok sayıda yeni hesap açabilmektedir.

Bu hesaplar Instagram tarafından yine gerçek hesap olarak algılandığından kullanım politikalarına zarar vermemektedir.

Normalde bir kullanıcın sahte profil açmasına uygulama tarafından doğru gözle bakılmaz ve çok şikayet alan hesaplar kapatılabilir. Ancak yine telefon numaranızı kullanarak yeni bir ek hesap açtığınızdan böyle cezai durumlar söz konusu değildir.

 

Instagram Yeni Bir Hesap Oluştur

Bazen bireyler eski Instagram hesaplarından artık sıkılırlar ve kendilerinin yeni imajını yansıtan Instagram yeni bir hesap oluşturur. Böyle bir durumda yapılması gereken ilk olarak eski hesabı tamamen silmektir.

Ancak eski hesabınıza da bir miktar takipçi satın alarak, kullanıcı adını değiştirip birine satmanız mümkündür.

Tabi ki satmadan önce sayfanızın değerini ciddi anlamda arttırmanız gerekmektedir. Marka değeri yarattığınız bir hesap size ciddi anlamda getirisi olacaktır.

Elbette her zaman hesabınızı bırakmama ve satıştan vazgeçerek takipçi kasma sayesinde daha çok kazanç elde etmeniz de mümkündür.

Bizce yeni bir Instagram hesabı açmaktansa elinizde var olan hesabın değerini arttırmak daha kazançlı ve kısa süreli işlemler olacaktır.

 

Instagram Yeni Hesap Kur

Instagram uygulaması Google Play Store ve AppStore üzerinden inanılmaz derecede indirilmeye sahiptir. Günümüzde dünya nüfusunun hemen hemen yarısı bir Instagram hesabına sahiptir.

Tabi bu sayı içerisinde hem aktif hem de pasif kullanıcılar bulunmaktadır. Ancak aktif kullanıcı sayısı daha ağır basmaktadır.

Yaş ortalaması olarak da baktığımızda uygulama daha çok Y ve Z kuşağına hitap etmektedir. Bu nedenle genç bir kitlesi vardır.

Eğer Instagram üzerinden kırtasiye, butik, el işi tarzı butik satışlar planlıyorsanız ürünlerinizi gençlere hitap eder şekilde tercih etmeniz size artı point kazandıracaktır.

Instagram yeni hesap kurmadan önce ticaretini yapmak istediğiniz ürünü daha çok kitleye ulaştırmak için doğru stratejileri öğrenmeli ve emin adımlar atmalısınız.

 

Instagram'da Nasıl Yeni Hesap Açılır?

Instagram uygulaması üzerinden yeni bir hesap açmak gibi bir niyetiniz bulunuyorsa ilk olarak bunu neden yapmak istediğinizi sorgulamalısınız.

Bu anlık bir karar olmamalı ve kısa süre içerisinde dürtüsel duygular ile hareket edilmiş bir eylem de olmamalıdır. Aksi halde durum sizi ciddi anlamda üzebilir.

Bu nedenle bir bireyin üzerine çokça düşünmesi gereken soru Instagram'da nasıl yeni hesap açılır değil; neden bu hesabı kapatıp da yenisini açmak istiyorum şeklinde olmalıdır.

Yeni bir hesap açmak her zaman yorucu, uzun vakit alıcı ve sizi belki de yıpratıcı niteliklere sahiptir. Bu yüzden kişi zaten var olan hesabını nasıl güçlendirebileceğini düşünmelidir.

Yanıt çok basit: Instagram takipçisi, beğenisi satın almak. Uygulamanız için ne kadar çok silinmeyen takipçi satın alırsanız size o kadar çok gelir kapısı olacaktır.

1mDS9r

Instagram Yeni Hesap Açamıyorum

Instagram uygulaması her birey için açık bir ayarlar sistemine sahip olmayabilir. Bazı bireyler yaşadıkları sorunun yardımı için internette araştırma yapmayı ve önüne çıkan bilgileri uygulamayı tercih ederler.

Bu sorunlardan biri de Instagram yeni hesap açamıyorum, sorunudur.

Eski zamanlarda çok rahat bir şekilde istediğiniz sayıda yeni bir profil oluşturabiliyorduk. Ancak artık alınan güvenlik önlemleri gereği Instagram ekibi bunu kaldırmıştır.

Günümüzde artık bir birey yalnızca tek bir uygulama hesabına sahip olabilmektedir. Zamanla bunun da pek kullanıcılara uygun olmayabileceği anlaşılmıştır.

O yüzden sınırlı sayıda da olsa Instagram üzerinden yeni bir hesap açmak kolaydır. Bu kotanızı doldurduktan sonra ek bir hesap açamazsınız.

Peki, sizce neden ek hesap açılmasına izin verilmektedir? Bunun nedenini bireysel düşündüğümüz zaman kulağa saçma bir hak gibi görünebilir.  

Ancak işletme sahipleri kendi şahsi profilleri ile iş yeri profillerini birbirinden ayrı kullanmak isteyebilirler.  Bu durumda tek bir telefon numarası ile bunu gerçekleştirememek ciddi anlamda sorun yaratabilmekteydi.

 

Instagram Yeni Hesap Açamama

Instagram yeni hesap açamama durumu ile karşı karşıya kaldığınızda ne yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz.

Böyle bir durumda ilk olarak neden böyle bir durumda olduğunuzu tayin etmeniz gerekmektedir. Sizi bu duruma sokan işlem basamaklarını doğru bir şekilde tamamlayamamanız olabilir.

Bu durumu yaşamanıza olanak veren bir başka ihtimal ise hesabınızın kötü yazılımlar kullanmanız nedeni ile zarar görerek cezai yaptırımlara tabi tutulmasından kaynaklanmaktadır.

Bu nedenle kesinlikle takipçi ya da beğeni satın alırken kesinlikle bedava şekilde olduğunun vaadini veren kişilerle çalışmamalısınız.

Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.