Başlık

Instagram Hesap Silme

2020-10-31 04:12:51

Başlık

Instagram Hesap Silme

Dünya üzerinde en çok fotoğrafı bir arada görebileceğimiz, en çok görsel içeriğin yer aldığı sosyal medya hesaplarından biri olan instagram uygulaması her geçen gün popülerliğini kat be kat arttırmaya devam etmektedir.  

Ancak uygulamayı kullananlar kadar uygulama üzerinde bulunan hesaplarını instagram hesap silme işlemi ile kapatmak isteyenler de bir hayli fazla. Kişilerin böyle bir işlemi yapmak için bazı sitelerde bot şeklinde işlem yapmak da mümkün.  

Aynı zamanda instagram hesabına girilerek içerisindeki Ayarlar bölümünü biraz karıştırırsanız buradan da hesabınızı yine kalıcı olarak silebilirsiniz.

 

ınstagram Hesap Silme

ınstagram hesap silme işlemleri için pek çok kişi arama motorlarına girerek buradan işlemi saniyeler içerisinde yapmayı planlarlar. Ancak hesabınızı kullanmayı gerçekten de seviyorsanız bir durup düşünmenizde fayda var.

Bunun en önemli nedeni hesabınızı sildikten sonra cidden yeniden hesap açmak ya da geri dönmek istemeyecek misiniz, bu sorunun yanıtını bulmanız. Eğer hesabınızı yeniden kullanmaya karar verirseniz yeni bir hesap açmak sizi sil baştan zorlayabilir.  

Ancak bu dönemde ufak ufak da olsa takipçi satın alarak hesabınızı yeniden canlandırabilmeniz de mümkün. Aynı şekilde eğer hesabınızı silme nedeniniz takipçileriniz konusunda başarı elde edememekten kaynaklanan bir durum ise bu durumda da hesabınızı silmek yerine takipçi ve beğeni satın almanız daha doğru olacaktır.

Aksi halde ciddi anlamda kendinizi çok üzgün bir şekilde bulabilirsiniz ve geri dönmek, eski hesabınıza yeniden sahip olmak isteyebilirsiniz.

Emin olmalısınız!

Bazı yakın çevrenizden hala gizli gizli stalkladığınız ama onların sizi yıllar öncesinde bırakmış kişiler olması da muhtemeldir. Bu şekilde takip ettiğiniz kişilere yeni bir hesap açtığınızda yine takip etmeniz gururunuzu incitebilir.

Bu da hesabınıza yeniden kavuşma isteği yaratabilir ama bu artık birkaç gün sonrasında kalıcı bir silinme yerine geçeceğinden pişman olmak için geç kalmış olabilirsiniz.

Bu nedenle kesinlikle ama kesinlikle intagram hesap silme konusunu çok ciddi bir şekilde masaya yatırdığınızdan emin olmadan ve hesabınızı kapatmamalısınız.

 

Instagram Hesap Silme Linki  

Instagram hesap silme ve kapatma linki 2020 yılında diğer yıllara göre biraz daha farklı uygulanan bir işlem olabilir.  

Nasıl ki uygulamalar sürekli olarak kendilerini güncel tutuyorlar linkler de aynı şekilde kendilerini güncel tutmak zorundadır. Bu demek değildir ki verilen her link bir süre sonra özelliğini kaybedecek.  

Bazı linkler çok çok uzun yıllar boyunca size hizmet sağlayabilir.  

Ancak instagram gibi kendisini sürekli olarak taze tutan bir uygulama üzerinde işlem yapan bir bağlantının mutlaka güncel olması gerekmektedir.

Hesabınızı bu şekilde silebilmeniz için iki farklı yol vardır. Bu yollardan ilki sizi ciddi anlamda uğraştırabilir ve çok zamanınızı çalabilir. Ancak link bularak yapmak ne sizi zorlayacaktır ne de birkaç saniyeden daha uzun sürecektir.

Hemen linki hesap silme botunun üzerine yapıştırarak hesap silme ayarlarına gidebilirsiniz. Ardından instagram tarafından size çok kısa bir geri bildirim talebi gönderilir. Burada neden uygulamayı bıraktığınız hakkında fikirleriniz alınır.

Bunun nedeni instagram'ın kendisini sürekli olarak gelişmiş ve güncel tutarak kaybettiği kitlesini yeniden kazanmak istemesinden ileri gelmektedir.

lTi7iH

Hesap Silme Instagram  

Instagram uygulamasında aktif bir kullanıcısınız ama artık hesabınızda çok sıkıldınız. Bunun için her durumda olduğu gibi beynimizin savaş ya da sıvış politikası ile ya burada kalıp daha çok efor sarf edip zorlu bir yolu aşacaksınız ya da kendinize başka bir iş alanı bulmanız gerekecek.

Sosyal medya fenomeni olmak günümüzde artık o kadar da zor bir iş değildir. Bu nedenle hesap silme instagram'da yapılması gereken işlem değildir. Yapılması gereken burada kalarak kendinize nerede hata yaptığınızı, neden bir türlü yükselemediğiniz sormalısınız.

İçeriklerinizde mi problem var, yeterince güncel değil misiniz, takipçileriniz yeni değişen imajınıza adapte mi olamadı, erkek arkadaşınız ya da kız arkadaşınız yüzünden takipçi mi kaybediyorsunuz? Sorunun nereden kaynaklandığını bulduktan sonra içeriklerinizi yeniden düzenleyebilir ve kaybettiğiniz prestiji yeniden, takipçi satın alarak kazanabilirsiniz.  

Bu nedenle kesinlikle böyle durumlarda kaçış çözüm değildir. Hesabınızı silerek ortadan kaybolursanız mücadelenizde pes ettiğiniz fikri gelip sizi bulur ve bir süre sonra da sizi inanılmaz derecede rahatsız etmeye başlar.

 

Instagram Kalıcı Hesap Silme  

Instagram kalıcı hesap silme işlemleri konusunda gerekli değerlendirmeleri kendiniz üzerinde yaptıktan sonra ne olursa olsun ihtiyacınızın bu olduğuna karar vermiş olabilirsiniz.

Ancak durup tekrar bir düşünmenizde fayda var. O an kötü bir dönemden geçiyor olabilirsiniz, ailevi ya da ciddi sağlık sorunu yaşıyor olabilirsiniz.  

Ancak önceden sahip olduğunuz için sizi mutlu eden bir şeyden kalıcı şekilde uzaklaşmak gerçekten de bir çözüm müdür? Mutsuz olduğumuz dönemlerde yapmayı sevdiğimiz şeylerden uzak durmak yerine bunlara sarılarak üzüntümüzün üstesinden gelmemiz ve ne olursa olsun hayata dört elle sarılmamız gerekmez mi?

Bir şeylerden kalıcı vazgeçmek zorunda olmadığınızı ve hesabınızı geçici şekilde dondurabileceğinizi de bilmelisiniz. Bu nedenle içinde bulunduğunuz durumdan çıktıktan sonra kendinizi yeniden ayağa kalkmış bulma şansınız da artacaktır.

pnsuyc

Instagram Hesap Dondurma

Instagram gibi pek çok sosyal medya uygulaması özellikle de gençlerin artık içine doğdukları ve asla kopamadıkları bir organları gibi olmuştur. Bu nedenle de gençler bu tür uygulamalardan kısa vadede uzaklaşmak istese de asla tam anlamı ile hayatlarından silip atamazlar.

Sosyal medya artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumdadır, ne yazık ki. Kullanmayı reddetseniz bile ortamda yapılan esprileri anlamanız, televizyondaki pek çok olayı en geç öğrenenin siz olması gibi pek çok yerde siz isteseniz de istemeseniz de sosyal medya hep karşınıza çıkacaktır.

Bu nedenle instagram hesap dondurma işlemi hesabınızı silmekten daha mantıklıdır. Hesabınızı dondurduğunuzda da nasıl olsa hiç kimse sizin bilgilerinize ulaşamaz. Artık varlığınızdan bile haberdar değillerdir. Bu nedenle de hesabın silinmesi ile dondurulması arasında karşı taraf bakımından hiçbir farklılık bulunmamaktadır.

Ancak düşünüldüğünde bir kişinin hesabını dondurması pek o kadar da kendisine zannettiği gibi iyi gelmeyecektir. Pek çok kişi uygulamayı dondurduktan sonra aynı gün içerisinde daha gün sona ermeden yeniden giriş yapmaktadır.

Bu nedenle de bu durumu sık sık yaşayan instagram bir kısıtlama getirmiştir. Belirli bir gün sayısı kadar beklemeden yeniden hesabınızı donduramazsınız.

Ancak bu konu tekrardan değerlendirildiğinde instagram hesap silmektense hesabın dondurulması çok ama çok daha iyidir. Çünkü hesap dondurulduğunda yeniden istediğiniz zaman geri dönebilme şansınız bulunmaktadır.

Şifrenizi unutma ihtimalinize karşın da başka bir sosyal medya uygulamasını ya da e posta adresinizi direkt olarak hesabınıza entegre edebilirsiniz. Bu sayede üzerinden ne kadar zaman geçmiş olursa olsun şifrenizi düşünmek zorunda kalmadan yeniden hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Hesabınızı yeniden aktif hale getirdikten bir süre sonra sahip olduğunuz takipçi sayısında azalmalar olduğunu fark etmeniz doğal bir durumdur. Uygulamada artık görünür hale geldiğinizden bazı kullanıcılar sizi takip etmeyi bırakabilirler ve hatta kim olduğunuzu bile unutabilirler.  

Bu nedenle instagram hesap dondurma sonrası yaşadığınız bu durumu telafi edebilme adına instagram hesabınıza takipçi satın alabilirsiniz. Takipçi aldığınızda bunun organik bir şekilde planlanmasının yapılması size inanılmaz derecede fayda sağlayacaktır.

Hiç hesabınızı dondurmaya ya da silmeye gerek kalmadan da elbette bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ancak ne kadar kısa süre içerisinde alırsanız o kadar zaman kazanmış olursunuz. Çünkü bu tür hesap yükseltme hilelerinde zaman inanılmaz derecede önemli bir kavramdır.  

Her şeyin jet hızında değiştiği sosyal medya platformlarında satışı yapılan ürünler için de aynı durum söz konusudur.

dPRUgo

Telefondan Instagram Hesap Silme  

instagram uygulaması bilgisayar ortamında kullanılmak için pek de elverişli bir uygulama değildir. Daha çok akıllı telefonlarda rahat biçimde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Opera gibi bir tarayıcınız varsa yine burada da akıllı telefonlardaki kullanımına rastlarsınız. Ancak burada da yine boyutların küçük ve birbirine yakın biçimde durduğunu fark etmişsinizdir. Tıpkı telefonlarda olduğu gibi.

Uygulamayı kullanan hemen herkes yalnızca cep telefonu üzerinde hesabını kullanmaktadır. Bu nedenle de herhangi bir işleme ihtiyaç duyulduğunda işlemin telefon üzerinden yapılması daha uygun olacaktır.

Aksi halde kişinin uzun uzun bilgisayarındaki tarayıcıdan uygulamaya giriş yapması ve farklı tasarım üzerinden ayarların yerlerini bulması zaman alabilir.

Bu durumlardan biri de telefondan instagram hesap silme şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Telefonunuz üzerinden de tıpkı bilgisayar ortamında olduğu gibi hesabınızı dondurabilir ya da kalıcı şekilde silebilirsiniz.

Bir hesap uzun zaman boyunca harcanmış emek ve yılların getirdiği takipçi kitlesi demektir. Verilen bu emeklerin silinmesi konusunda çok fevri davranmamak oldukça önemlidir.  

Hesabınızdaki içerikleriniz hakkında rahatsızlık duyduğunuz için hesap silmeyi düşünüyorsanız bunu kesinlikle yapmamanızı tavsiye ederiz.

Böyle bir durum karşısında yapmanız gereken intagram takipçi satın almaktır. Kesinlikle instagram kalıcı hesap silme işlemi ile sorularınızın yanıtını bulamazsınız. Peki, bu durum karşısında nasıl davranmanız doğru olandır?

Bu şekilde bir sorun yaşadığınızda içeriklerinizi, profil fotoğrafınızı ve kullanıcı adınızı silebilirsiniz. Tüm her şeyi yeni baştan hazırlayabilirsiniz. İlk zamanlar içeriklerinizdeki beğeni sayılarının az olması sizi üzüyorsa bunun için organik beğeni satın alabilirsiniz.

Organik beğeni satın aldığınızda hem zararlı sitelerin saldırılarından ve hesabınızı tehlikeye sokabilmesi ihtimalinden kurtulmuş olursunuz hem de içeriklerinizin değerini arttırmış olursunuz.

 

Instagram Hesap Silme Şifresiz

Instagram hesabınız üzerinden para kazanma niyetinde olabilirsiniz. Uzun zaman boyunca bunu başarabilmek adına çok paralar dökmüş ama yine de bir sonuç elde edememiş olabilirsiniz.

Bu duruma düşmenizin nedeni yanlış kişiler ile, acemi kişiler ile çalışmaktır. Bu iş ciddi bir süreçtir ve kurumsallık güveni gerektirir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda karşınızda muhatabınızın olması gerekmektedir. Bu sizi güvende ve doğru yolda hissettirecek olan yegane adımdır.  

Hesabınıza yaptığınız yatırımların artık son raddesine geldiğinizde aklınıza gelen eylemlerden biri de instagram hesap silme şifresiz işlemlerinin nasıl yapıldığını araştırmaktır.

Öncelikle kesinlikle ama kesinlikle kendinizi kötü hissettiğiniz için hesabınızı ister kalıcı olsun ister geçici bir süre için olsun doğru değildir.

Bu tür durumlarda genellikle fevri karar verdiğiniz için üzülecek olan kişi ve pişman olacak olan kişi yine sizsiniz. Sizi bu durumdan kurtarabilecek birkaç fikrimiz bulunuyor.

2Uslgj

Takipçi Satın Almak

Öncelikle takipçi satın almak son derece ciddi ve tecrübe isteyen bir iştir. Bu nedenle de takipçi satın almadan önce iyi bir piyasa araştırması yapmanızı öneririz. Ya da hiç bu şekilde kendinizi yormaya gerek kalmadan direkt bizimle çalışarak yükselebilirsiniz.

Instagram hesap dondurma ya da silme konusunda kararlı iseniz bile söylediklerimize kulak vermenizde fayda olduğunu düşünüyoruz.

Bizden takipçi satın aldığınızda hesabınıza ilk başta belirli bir sayıda, öyle çok da büyük çaplı olmayan bir sayıda takipçi gönderilir. Ardından yavaş yavaş zamana yayarak hiçbir şekilde rutine bağlamadan takipçiler gönderilir.

Eğer rutine bağlama gibi bir durum olursa ya da hiç ara vermeden bu uygulamaya devam edersek o zaman instagram tarafından takipçilerin silinmesi mümkündür. Böyle bir mağduriyet yaşamamak adına dikkatli bir şekilde hareket edecek, hassas davranacak bir takipçi ajansı ile çalışmalısınız.

 

Beğeni Satın Almak  

Instagram hesap silme linki arama isteğinizden vazgeçmiş olabilirsiniz ve sizin için hazırladığımız önerilerimize kulak verme niyetinde olabilirsiniz. Böyle bir durumda bizden her zaman yardım alabileceğinizi öncelikle aklınızın bir köşesine yazmalısınız.

Eğer takipçi satın alarak uygulamadan vazgeçmeme kararı aldınızsa mutlaka bir süre sonra yine organik olması kaydı ile beğeni satın almanız gerektiğini de sizlere hatırlatalım. Aksi halde instagram takipçi sayınız ile beğeni sayınızın arasındaki orantısızlığı fark edeceğinden takipçilerinizin bir kısmını ortadan kaldırabilir.

Ancak beğeni sayınız da makul düzeyde takipçileriniz ile orantılı olursa böyle bir durumda takipçi sayınızda düşüş çok minimal bir düzeyde olacaktır.

Kurumsal takipçi firmasının bu konu ile ilgili verdiği bir güvenlik politikası bulunuyor ise bu durumda düşen takipçilerinizin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini belirtebilirsiniz. Bu noktada kurumsal firma ile birlikte çalışmak bir ayrıcalıktır.  

Çünkü bazı kurumsal olmayan kişiler bu tür durumlarda kesinlikle işlemin yeniden ele alınması gerekebilir.

trPP3W

Instagram Hesap Silme Geri Alma

Instagram hesap silme geri alma konusunda bireyler çok sıkıntılı durumlar içerisinde kalabiliyorlar zaman zaman. Çünkü kalıcı olarak silinmiş olan bir instagram hesabının yeniden açılması gibi bir durum ne yazık ki söz konusu değildir.

Bu durum karşısında yapılabilecek tek şey ve çözüme en yakın olan şey yeni bir instagram hesabı açmaktır. Ancak eski hesap çok uzun bir emeğe sahip ise ne yazık ki artık onu kurtarmak için yapılabilecek hiçbir şey yoktur.

Bu nedenle hesabını silmek isteyen kişilere iki ana unsuru öneriyoruz. Bunlardan ilki kişinin hesabını silmek yerine dondurmayı tercih etmesidir ve mümkün olduğunca kendine düşünmek için zaman yaratmasıdır.

Diğer çözüm ise kişinin ciddi bir şekilde oturarak eline bir not defteri alması ve düşünmeye başlamasıdır. Çok eski zamanlardan beridir karar vermek için kullanılan bu teknik bir durumun ya da objenin avantaj ve dezavantajlarına bakarak bir karara varmakta artık zorlanılan düşünceyi ortadan kaldırmaktır.

Hesap silme instagram için hiçbir kimse üzerinde olumlu sonuçlara sebebiyet veren bir eylem olmamıştır. Bir instagram hesabını uzun süre kullandıktan sonra silmek, onu sonsuza dek kaybetmek anlamına gelmektedir.

Artık ne eski hesabınızı yeniden açtığınızda canlandırmak kolay olacaktır ne de yeni bir hesabı uzun vadede yükseltmeye çalışmak kolay olacaktır. Bu nedenle de kesinlikle takipçi satın almanızı ve bu dönemleri en az hasar ile atlatmaya çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Takipçi satın aldığınızda hem düşecek olan takipçi sayınızı dengelersiniz hem de daha çok kişiye ulaşarak hedef kitlenizi arttırabilirsiniz.

Uygulama üzerinde ille de bir revize yapma ihtiyacı hissediyorsanız o zaman bunu hesap dondurarak değil de içeriklerinizin eskilerini ve artık beğenmediklerinizi silip yerine daha kaliteli ve albenisi yüksek içerikler girmelisiniz.

Eskisinden daha da aktif bir şekilde instagram uygulamasını toparlanma süreci boyunca kullanmanız gerekebilir.

YGi1UD

Instagram Hesap Silme Adımları

Instagram hesabınızdan artık sıkıldığınızı fark ettiniz ya da başka herhangi bir nedenden dolayı hesabınızı silmeyi ve yok etmeyi düşünüyorsunuz.

Ancak instagram hesap silme adımlarına geçiş yapmadan önce kendinizle biraz baş başa kalmanız gerekmektedir. Pek çok insan bir kişiye ya da duruma aşırı sinirlenip hesabını yok etmek ister.

Bu genellikle bir şeye sinirlendiklerinde kendilerine zarar veren insanların kişilik yapılarından kaynaklı bir durumdur.

Instagram hesabınızı silmeyi düşünecek kadar kime ya da neye sinirlendiniz bilmiyoruz ama hesabınızın sizin geleceğiniz için bir yatırım aracı olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Hesabınızı silmenin size hiçbir koşulda bir yarar sağlaması söz konusu dahi değildir. Aksine bu durumda zararlı çıkmanız ve üzüntü yaşamanız kuvvetle muhtemel. Bu nedenle de kesinlikle tarafımızca önerilmeyen bir uygulamadır.

 

Instagram Hesap Silme Kaç Gün Sürer?

Instagram hesabı içerisinde pek çok ayar seçeneği mevcuttur. Sürekli olarak da kendisini güncellemeyi bırakmayan uygulamada çeşitli yeni özellikler de gelmektedir.

Bu özelliklerden biri uygulamanın en başından beri, uzun yıllardır kullanıcılar ile birlikte: hesap silmek.

Peki, instagram hesap silme kaç gün sürer?

Uygulama içerisinde bulunan hesabın silinmesi için 7 - 14 gün geçmesi gerekmektedir. Ancak bu süre zarfında da yine sizi hiçbir kimse göremez, bilgilerinize ulaşamaz.

Bu nedenle hesabınız kalıcı bir biçimde silinmeden önce ortadan kaybolur. Daha sonrasında pişmanlık duysanız da artık hesabınızı hiçbir şekilde geri getiremezsiniz. Tek çareniz kendinize yeni bir hesap almaktır.

 

Başkasının instagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

instagram'da bulunan hesaplar hakkında merak edilen sorular her zaman kişinin kendi hesapları ile ilgili sorular değildir.

Bazen de rahatsız olduğumuz bir durumdan dolayı ya da iznimiz olmadan bizimle ilgili içerikleri ile bizi rahatsız eden hesapları kapatmak ya da kapattırmak isteriz.

Peki, başkasının instagram hesabı nasıl kapatılır?

Bunu yapabilmeniz için ne yazık ki herhangi bir normal yol, link kullanımı vb. bir durum bulunmuyor. Aksi halde kişiler herkesin uzun zaman emek verdiği sayfalarının kapatılmasını talep edebilirdi.

Bu nedenle de farklı bir kişinin kendisine ait olan hesabını kendi kendinize kapatamazsınız. Bunun için instagram ekibine ya da kolluk kuvvetlerine haber verebilirsiniz.

Eğer kişiliğinize hakaret içeren ya da size ait görsel içeriklerin izniniz olmadan paylaşılması gibi bir durum söz konusu ise bu konuda başvurabileceğiniz yasal yollar var. Bu şekilde sorununuzu çözebilmeniz mümkün.

1NQaoo

Instagram Fake Hesap Silme

Instagram uygulamasında hemen hemen herkesin bir gerçek hesabı bir de farklı amaçlı kullanımlar için gizli bir fake hesabı olabiliyor.

Bazı uygulamalarda tek bir kişinin tek bir profile sahip olmasına izin verilirken instagram'da kişilerin kendilerine ek hesaplar açabilmesi mümkün.

Burada telefon rehberiniz ya da bağlı başka uygulamalarınızda yer alan kişilerin sizi bulmasını engellemek için erişimleri Ayarlar bölümünden kapatabilirsiniz.

Ayrıca kendi çevrenizde tanıdığınız kişileri çok sayıda takip etmemeye de özen göstermelisiniz.  

Aksi halde bu iki duruma da gereken özeni göstermezseniz çevrenizdeki kişiler sizin siz olduğunu fark edebilirler. Bunun olmasını isteseydiniz onları gerçek hesabınız üzerinden takip ederdiniz.

Herhangi bir fark edilme durumu gibi bir şey yaşadığınızda ya da yalnızca artık kimseyi stalklamamak istediğinizden dolayı instagram fake hesap silme konusunu araştırıyor olabilirsiniz.

Bu tür bir hesabınızı silmek için farklı bir uygulama yapmanıza gerek yok. Normal hesabınızı silmek için yapmanız gereken adımları takip etmeniz yeterli.

Bunun için de iki farklı yok var. Bir link araştırması yaparak hesabınızı ortadan kaldırmak için linke profilinizi kopyalayabilirsiniz. Buradan link sizi direkt olarak hesap silme sayfasına yönlendirecektir.

Diğer yol için ise link kullanmadan hesabınıza giderek buradan bunu kaldırmayı tercih edebilirsiniz. Yine aynı sayfaya ulaşacaksınız. Sadece biraz daha zaman alabilir .

Bu yüzden bu işi daha hızlı ve pratik meydana getirebilmek adına çeşitli sitelerde botlar bulunuyor. Bu botları kullanmanızın size ya da instagram hesabınıza herhangi bir zararı bulunmamaktadır. İçiniz kullanım sırasında virüs ya da hesabınıza erişim ihtimali gibi konularda rahat olsun.

 

Instagram Hesap Dondurma Açma Linki 

Instagram hesabınızdan herhangi bir nedenden dolayı sıkıldınız ya da başınıza birtakım olaylar geldi ve içinizden hesabınızı kapatmak geldi.

Ancak siz geri dönüş ihtimalinizi de hesaba katarak hesabınızı kapatmayı değil yalnızca bir süreliğine dondurmayı tercih ettiniz.

Şimdi de yeniden hesabınızı açmak için instagram hesap dondurma açma linki arayışı içerisindesiniz. Bu gibi bir durum ile karşı karşıya olduğunuzda herhangi bir siteden tıpkı hesap dondurma ya da kalıcı hesap silmede olduğu gibi bot kullanmanıza ya da link vermenize gerek yoktur.

Çünkü instagram'da hesap kapatmak her ne kadar uzun ve zorlayıcı bir yol olsa da hesabınızı yeniden açmak bir o kadar kolay bir işlemdir.

Hesabınızı geri açmak için tek yapmanız gereken giriş yapmak!

Giriş yaptığınız takdirde instagram ekibi otomatik olarak hesabınızı yeniden aktif hale getirecektir. Artık izin verdiğiniz kişiler, sizi takip eden kişiler sizin profilinizde yer alan içerikleri, adınızı ve paylaştıklarınızı görebilirler ve beğenebilirler.

Eğer uzun bir aradan sonra dönüş yaptıysanız ve takipçi sayısında azalma fark ettiyseniz instagram takipçi ve beğeni satın alarak hesabınızı yeniden canlandırabilirsiniz.

Hesabınızda önceden de takipçiler ve beğeniler olduğu için hesap canlandırma süreciniz çok da uzun ve zorlu geçmeyecektir.

Bu nedenle kendinizi uzun zaman sonra dönmek için üzmenize ve stres altında hissetmenize gerek yok.  

Burada belirtmek istediğimiz bir nokta daha var. Hesabınızı yeniden açtığınızda tekrar dondurmak isterseniz instagram tarafından birkaç günlük bir bekleme süresine tabi tutulabilirsiniz. Bu nedenle hem hesabınızı dondurmadan önce hem de açmadan önce bu kararlarınızı tartmanız ve planlamanız gereklidir.

 

Instagram Hesap Kapatma Kesin Çözüm

Instagram uygulamasını bir süre kullandınız ve tabiri caizse artık sizi bu uygulama eskisi karar sarmamaya başladı ya da zaten en başından beri hiç sarmamıştı.

Bu nedenle de instagram hesap kapatma kesin çözüm arayışı içerisine girdiniz. Ancak bu uygulamaya gerçekten de hak ettiği zamanı ayırdınız mı?

Bu uygulama üzerinde pek çok iş olanağının bulunduğunu ve bunu meslek olarak bile yapan çok sayıda insanın ciddi bir gelir sahibi olduğunu biliyor musunuz?

Uygulamada para kazanma mantığı iki farklı şekilde mümkündür. Bunlardan ilki uygulamada yer alan içerikleri ilgi çekici kılarak takipçi sayısını arttırmak.

Bunu başardığınızda çok ciddi sayılarda çeşitli şirketlerden reklam teklifleri alırsınız.  

Diğer yöntem ise ürün pazarlama. instagram'ın çok ciddi bir kitlesi olduğundan ürün pazarlama konusunda özellikle gençlere yönelik ürünler için harika bir pazarı bulunmaktadır.

Bu sayede ürün satışı gerçekleştirebilir ve çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.  

Her iki durumda da reklam tekliflerinizi arttırmak ve ürün satışlarınızı arttırmak için sizlere organik instagram takipçi satın almanızı öneririz.

Yani, instagram hesap silme işlemlerinden önce bu uygulamanın potansiyellerini bir durup düşünmeniz lazım.

Özellikle de hesabınız çok yeni değilse bunu geliştirmenin çeşitli yollarını araştırmalısınız. Birçok insan sizin yerinizde olabilmek ve uygulama üzerinde ciddi bir kitle elde etmek için günlerce çabalıyor.

Siz sadece takipçi ve beğeni alımı ile uzun yıllar sabretmeden hesabınızı geliştirebilirsiniz. 

Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.