Başlık

Instagram Hikaye İzleme

2020-12-08 18:56:24

Başlık

Instagram Hikaye İzleme

Uzun lafın kısası: Instagram Hikayesi, fotoğraf veya video dahil, özel efektlerle geliştirilmiş küçük bir içerik parçasıdır: filtreler, çıkartmalar, gifler veya slayt gösterisi biçiminde görüntülenen metinler Instagram hikayelerine birer örnektir. IG Hikayeleri, Instagram profilinde Öne Çıkanlar'a eklenmediği sürece 24 saat süreyle yayınlandıktan sonra kaybolur. Instagram şu anda dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformudur ve maksimum aktif kullanıcı sayısı 500 milyona yakındır. Her gün daha fazla büyümektedir!

Bunun kadar dinamik ve geniş bir kitleye sahip bir platformda, bazı özellikler iyi çalışırken diğerleri kaybolma veya geri tepme eğilimindedir. Kullanıcılar tarafından neredeyse anında tıklanan ve platformdaki hemen hemen herkes tarafından hala kullanılan trendlerden biri Instagram hikayeleridir. Takipçi Satın Al işlemleri için Social Paket'i tercih edebilirsiniz.

İsterseniz lafı hemen uzatmadan Instagram hikayeleri ve Instagram Hikaye İzleme ile alakalı bilgileri vermeye başlayalım.


 

1.Instagram Hikayeleri Nasıl İzlenir?

fQ8RW3

Instagram hikayeleri son derece kolay bir şekilde izlenebilir. Yapmanız gereken tek şey profil resmi etrafındaki renkli çembere veya profil resmine dokunmaktır.

Yeni hikayeler (sizin için kişiselleştirilmiş) beslemenizin en başında gösterilir. Sola kaydırarak takip ettiğiniz kişilerin son 24 saat içinde yayınladığı tüm hikayeleri görebilirsiniz. Hikaye, yayınlandıktan 24 saat sonra kaybolur.

Bir kişinin hikayesini görüntülediğinizde, o kişi hikayesini görüntülediğinizi görebilir. Şu anda bu özelliği engellemenin bir yolu yoktur. Yani bu demek oluyor ki, eski sevgililerinizin hikayelerine göz atmak istiyorsanız bir hayli dikkatli olmalısınız!  

Instagram hikayelerine, bir kişinin profil sayfasının sol üst kısmından da erişilebilir. Kişinin aktif bir hikayesi varsa profil resminin etrafında çok renkli bir halka vardır. Bu Instagram Hikaye İzleme ile alakalı en kolay yoldur.

Hesabı gizli olmadığı sürece hikayelerini görmek için kişiyi takip etmenize gerek yoktur. Profil resmine dokunduğunuzda hikaye, izlemeniz için tam ekran açılır. Bu kişinin hikayeleri bittikten sonra hikayeler sayfası kapanır ve siz onun profil sayfasına dönersiniz.

Takip ettiğiniz kişilerden devam eden bir hikaye dizisi izlemek istiyorsanız, hikayelere Ana Sayfa beslemenizin üst kısmından erişmelisiniz. Instagram sizi her zaman o kişinin hikayesinde görmediğiniz içeriğe götürür.

 

2.Instagram Hikayeleri Nasıl Paylaşılır?

ffGmMA

Beğendiğiniz Instagram hikayelerini sevdikleriniz ile paylaşarak içerik oluşturucularının Instagram Hikaye İzlenme sayılarına katkıda bulunabilirsiniz.

Instagram hikayeleri, takipçilerinizin görmesini istediğiniz, ancak profilinizin ana zaman çizelgesinde kalıcı olarak saklamak istemediğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşmanın harika bir yoludur.  

Hikayeler sona ermeden önce 24 saat boyunca görülebilir, ancak daha uzun süre saklanmalarını istiyorsanız onları her zaman öne çıkanlarınıza ekleyebilirsiniz. Hikayelerinizi arkadaş listenizde olmayan kişilerle bile paylaşabilirsiniz. Bazı sınırlamalar olsa da diğer kullanıcıların hikayelerini takipçilerinizle de paylaşabilirsiniz. Bunun Instagram Hikaye İzleme sayılarını artıracağını lütfen unutmayınız.

Instagram hesabınızın herkese açık olduğunu varsayarsak, hikayelerinizi birkaç basit tıklamayla herkesle paylaşabilirsiniz - ve aynı şey arkadaşlarınızın hikayelerini kendi akışınızda paylaşmak için de geçerlidir. İşte Instagram uygulamasında her ikisini de nasıl yapacağınız.

⦁ iPhone veya Android'in ana ekranındaki simgeye dokunarak Instagram uygulamasını açın.

⦁ Yakın zamanda bir Instagram hikayesi yüklediğinizi varsayarsak, pembe bir daire ile çevrelenmesi gereken ekranınızın sol üst köşesindeki profil fotoğrafınıza dokunun.

⦁ Paylaşmak istediğiniz hikaye ekranınızda göründüğünde, ekranınızın sağ alt köşesindeki üç noktaya dokunun.  

⦁ Cihazınızın panosuna farklı bir URL kopyalamak için açılır menüden "Bağlantıyı kopyala" yı tıklayın. Hikayeniz artık kopyalanan bağlantıyı doğrudan metin kutusuna yapıştırıp alıcıya göndererek e-posta, metin veya başka bir mesajlaşma uygulaması aracılığıyla paylaşılabilir.  

⦁ Hikayeleri doğrudan diğer Instagram kullanıcılarına göndererek de paylaşabileceğinizi unutmayın. Bunu yapmak için, söz konusu Hikayedeki üç noktayı tıklayın ve "Bağlantıyı kopyala" yerine "Gönder…" öğesini seçin ve ardından seçilen alıcılara gönderin.

 

3.Instagram Hikayelerinde Ne Paylaşabilirsiniz?

s9BzbP

Instagram hikayelerinizde, Instagram politikasına uyduğu sürece her türlü içeriği paylaşabilirsiniz. Daha fazla Instagram hikaye izlenme sayıları için daha yaratıcı olmalısınız!

İşletmeniz veya siz Instagram hikayeler özelliğini denemeye mi karar verdi? Harika, hikayelerinizin başarılı sonuçları olacağına eminiz! Bununla birlikte, başlangıçta epeyce şüpheleriniz olabilir, bu şüphe ne paylaşmanız veya hikayeye ne yazmanız gerektiği ile alakalı olabilir. Size Instagram hikayeleri ile alakalı harika fikirler vereceğiz.

Burada, en iyi sonucu verebilecek birkaç hikaye fikri bulabilirsiniz:

⦁ Yeni ürünlerin son tanıtımı veya lansmanı,

⦁ İncelemelerle birlikte öğreticiler ve kısa video klipler,

⦁ Şirketinizin "müşteri yüzünü" gösterme: kampanyalar ve müşteri ilişkilerinden bahsetme,

⦁ Instagram yayınınızdaki gönderileri veya etiketlendiğiniz gönderileri doğrudan paylaşma,

⦁ Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği yeniden paylaşmak (örneğin, markanız o hikayede etiketlenmişse)

⦁ Yeni bir blog gönderisine veya röportajına hızlıca göz atmak,

⦁ İzleyicilere sorularla hızlı yarışmalar ve anketler oluşturmak,

⦁ Geri sayım, örneğin satışları başlatmak için,

⦁ ürünlerinize geri bildirim vermek için kayan ölçekler oluşturma,

⦁ Çok sayıda başka kişi ve sayfadan bahsedebileceğiniz konferanslardan veya etkinliklerden gönderiler,

⦁ Ürün veya hizmetlerinizi nasıl kullanacağınıza dair yeni fikirler,

⦁ Markayla ilgili malzemeler (örn. yukarı kaydırma seçeneğiyle indirilebilir varlıklar),

⦁ Bağlantılar, bağlantılar, bağlantılar!

 

4.Instagram Hikayeleri Nasıl Kaydedilir?

kreKgm

Instagram hikaye kaydetmek için Instagram arşivleme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu instagram hikaye izleme deneyiminizi oldukça artıracaktır.

Instagram hikayeleri genellikle bir son kullanma tarihiyle paylaşılır ve yüklendikten 24 saat sonra kaybolur. Ancak bu sonsuza dek kaybolmaları gerektiği anlamına gelmez.  

Instagram hikayelerinizi kaydetmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır . En iyi yöntem, onları nasıl kaydetmek istediğinize ve kaydedildikten sonra kullanmak istediğinize bağlı olacaktır.

 

5.Instagram Hikayelerini Arşivleyerek Kaydetme

PITvhQ

Instagram hikaye arşivleme çok kolay bir şekilde kullanılabilir.

Arşivleme, Instagram hikayeleriniz için bir yedek oluşturmanın kolay bir yoludur. Tek sorun, onu önceden kurmanız gerektiğidir - ancak bir kez yaptıktan sonra, gelecekte hikayelerinizi kaydetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır.  

1. iPhone veya Android telefonunuzda Instagram uygulamasını açın ve gerekirse oturum açın.

2. Profilinize geçin (alttaki araç çubuğundaki kişi simgesi).

3. Üç satıra dokunun ve "Ayarlar" ı seçin.

4. "Gizlilik" e ve ardından "Hikaye" ye dokunun.

5. "Kaydedilenler" seçeneğinin altında, Instagram hikayelerinizi arşivinize kaydetme seçeneğini etkinleştirin (hikayeleri bu ekrandan telefonunuzun fotoğraf galerisine de kaydetmeyi seçebilirsiniz).

Arşiv seçeneğini açtığınızda, profilinize gidip ardından ekranın sağ üst köşesindeki üç satıra dokunarak ve "Arşivle" seçeneğini belirleyerek erişebileceğiniz arşiv aracılığıyla hikayelerinize erişebileceksiniz.

 

6.Instagram Hikayelerini Telefona İndirme

bjDJco

Instagram hikayelerinizi dilerseniz telefon galerinize kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Instagram hikaye izleme etkinliğinizi dilediğiniz zaman devam ettirebilirsiniz.

Instagram hikayelerinizi iPhone veya Android telefonunuzda görmek istiyorsanız, onları mobil uygulamadan indirebilirsiniz. Bir iPhone'unuz varsa, tüm bir hikayeyi birden fazla video ile kaydedebilirsiniz, ancak Android kullanıcılarının her hikayeyi ayrı ayrı kaydetmeleri gerekecektir.  

İşte nasıl yapılacağı:

1. Instagram uygulamasını açın ve hesabınızda değilseniz oturum açın.

2. "Hikayeniz" e (ekranın sol üst köşesinde bulunur) dokunun ve indirmek istediğiniz hikayeyi görüntüleyin.

3. Oynarken, üç noktaya dokunun ve "Kaydet ..." seçeneğini seçin.

4. Söz konusu hikayeyi kaydetmek için "Fotoğrafı / Videoyu Kaydet" i seçin veya mevcut hikayelerinizin tümünü tek, dikey bir video olarak kaydetmek için "Hikayeyi Kaydet" i seçin (bu seçenek yalnızca bir iPhone'da mevcuttur - Android kullanıcıları her hikayeyi tek tek indirebilirler).  

Ayrıca, paylaşmadan önce indirme düğmesine (düz bir çizginin üzerinde aşağı bakan bir ok) basarak hikayeleri hazırladığınız anda indirebilirsiniz.

 

7.Instagram Hikayelerini Uygulama ile İndirme

6SuB5P

3.parti uygulamalar sayesinde Instagram hikayelerini kolay bir şekilde cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Hikayelerinizi otomatik olarak kaydetmek için Instagram uygulamasını kullanmaya alternatif olarak, bunu yapmak için Embed Stories gibi üçüncü taraf, web tabanlı bir uygulama da kullanabilirsiniz.  

Bu uygulama ile hikayelerinizi farklı yerlerde daha fazla kullanmak için web sitelerine yerleştirebilirsiniz.  

Embed Stories, aynı anda birden fazla Instagram hesabını yönetmenize ve hikayelerinizi farklı biçimlere dönüştürmenize olanak tanıyan ücretli planlar da sunar.

Embed Stories'in nasıl kullanılacağı aşağıda açıklanmıştır:

⦁ Embed Stories'de bir hesap oluşturun ve Facebook hesabınızı bağlayın (izin verdiğinizde bu, ilişkili tüm Instagram hesaplarını da alacaktır).

⦁ Instagram hesabınızın yanındaki "Kaynak Seç" i tıklayın - site daha sonra bu hesaptaki hikayelerinizi toplayacak ve aynı zamanda gelecekteki hikayeleriniz için otomatik kaydetmeyi ayarlayacaktır.

 

8.Anonim Olarak Instagram Hikaye İzleme

BJRllp

Eğer birinin Instagram hikayelerine baktığınız gizli kalsın istiyor iseniz, bazı uygulamalardan faydalanmalısınız.

Birisi bir Instagram Hikayesi yayınladığında, Instagram onlara kimin görüntülediğini ve onunla etkileşime geçtiğini söyler. Anonim bir şekilde instagram hikaye izleme bu nedenden dolayı çok önemlidir. Ancak bazen kullanıcıya haber vermeden bir hikayeyi izlemek isteyebilirsiniz.

Belki pazar araştırması yapıyorsunuz ve rakip bir markanın Instagram stratejisine göz atmak istiyorsunuz ve bu bilgileri gizli tutmayı tercih ediyorsunuz. Sebepleriniz ne olursa olsun, anonim olarak instagram hikaye izleme gayet önemli bir özelliktir. İşte birinin Instagram hikayesini kimsenin haberi olmadan görüntülemenin 2 yolu.

⦁ Hikayesini gizlice akışınızda görüntülemek istediğiniz profili bulun ve hemen yanındaki profili tıklayın.

⦁ Duraklatmak için hikayeye dokunun ve ardından görüntülemek istediğiniz Hikaye yönünde yavaşça ve dikkatlice kaydırın. Bir 3B kutunun bitişik tarafındaymış gibi görünecektir.

⦁ Tamamen kaydırmamaya dikkat edin, çünkü bunu yaparsanız, kullanıcı onu görüntülediğinizi görecektir.

Bu yöntemin en büyük dezavantajı, o profilin beslemesinde yalnızca ilk hikayeyi görüntüleyebilmeniz ve videoları izleyemeyecek olmanızdır. Başka bir sorun da, yanlışlıkla tüm ekranı kaydırmanın kolay olabilmesidir. Eğer yanlışlıkla bunu yaparsanız tüm çabanız boşuna olacaktır.

 

9.Uygulama ile Instagram Gizli Hikaye İzleme

ZqU7SB

⦁ Parti uygulamalar size gizli instagram hikaye izleme özelliği konusunda yardımcı olabilir.

Gizli şekilde instagram hikaye izleme işlemini 3.parti uygulamalar yardımıyla da yapabilirsiniz. Bu yöntem, gizli şekilde instagram hikaye izleme yöntemleri arasında en garanti olan yöntemdir.

Bu yöntem, farklı bir web sitesi veya uygulama kullanmayı gerektirir. Hikayeleri bu uygulamalar aracılığıyla görüntülemek istatistiklere dahil edilmez, bu nedenle kullanıcı onları gördüğünüzü bilemez. Bunlar 3. taraf uygulamaları olduğundan, lütfen bunları kendi sorumluluğunuzda kullanın:

⦁ Masaüstü: storiesig.com'a gidin ve kullanıcıyı arayın. Profilleri herkese açıksa, o kullanıcının tüm güncel hikayelerini görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

⦁ iPhone: Story Reposter uygulamasını indirin ve oturum açın. Arama çubuğunda kullanıcıyı arayın ve ardından Instagram hikayelerinin bulunduğu klasöre dokunun.

⦁ Android: Story Saver uygulamasını indirin ve oturum açın. Sağ üst köşedeki arama simgesini kullanarak hesabı arayın. Hikayelerini bir feed formatında görüntüleyebileceksiniz.

Bu yöntem biraz daha fazla çaba gerektirir, ancak aynı zamanda daha kusursuzdur ve görüntülediğiniz hikayeleri indirip kaydetmeyi çok daha kolay hale getirir.

 

10.Instagram Hikaye İzleme Nasıl Artırılır?

wiuRV9

Hikayeler özelliği ile alakalı en büyük sorulardan biri instagram hikaye izleme sayılarının nasıl artırılacağı ile alakalı olmaktadır.

Instagram Hikayeleri, kişisel markalaşmanın yanı sıra sosyal medya pazarlaması için son derece güçlü bir araçtır. Instagram hikayelerinde yeniyseniz veya yeni şeyler öğrenmeye çok hevesliyseniz şunu bilmeniz gerekir; Instagram hikaye izleme sayılarını artırmadan daha fazla erişim veya etkileşim elde edemezsiniz.

Instagram hikayelerindeki görüntülemeleri artırmak bazen neredeyse imkansız görünebilir, ancak bugün size Instagram hikayelerinizin görüntülenme sayısını artırmak için en etkili ipuçlarını ve püf noktalarını vereceğiz.

 

11.Instagram Hikayelerinde Yapılan Hatalar

 

  • Hikayelerde fazla tanıtım yapmayın.
R9CMba

Fazla tanıtım Instagram gibi bir platformda fazla işe yaramaz.

Diyelim ki bir moda markası işletiyorsunuz. Çok fazla abartma yaparak mağazanıza yönlendirmek, izleyicileriniz için her zaman çok rahatsız edici olabilir.

 

  • Alakasız içerik paylaşmayın.
NXmL4e

Alakasız içerik, takipçilerinizi sayfanızdan soğutur.

Hedef kitleniz, başka bir tanıtım veya daha fazlasını öğrenmek için basitçe blogunuza yönlendirme yapmak yerine, doğrudan kaliteli hikayelere aşina olmak ister. Markanızda kendileri için ilginç bir şey olup olmadığını onlara hikayeleriniz ile basitçe anlatın. Bu, instagram hikaye izleme sayınızı oldukça artıracaktır.

 

  • Düşük kaliteli içerik paylaşmayın.
CQVQsO

Düşük kaliteli içeriğin instagram izleme sayılarınız üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır.

Özel bir profildeyken, en iyi içeriği sunmak için ihtiyacınız olan bir markanın profilinde, herhangi bir kamera tarafından çekilmiş, istediğiniz her şeyi paylaşabilirsiniz. Fotoğraf ve videoların en yüksek kalitede gönderilmesi gerekir. Ayrıca instagram hikaye izleme sayınızın artması için Instagram gönderilerinin doğru boyutlarını da unutmayın.

 

  • Tutarlılık eksikliği.
AMPwpf

Paylaştığınız içeriklerde sağlayacağınız tutarlılık, instagram izleme sayılarınızı uçuşa geçirebilir.

Instagram hikaye hatalarının en popülerlerinden biri budur. Instagram hikayelerinizin nasıl göründüğüne dikkat edin. Yazı tipleri, renkler ve ses tonu açısından sadece markanızın görünümünü yansıtmamalı, aynı zamanda birbirleriyle tutarlı olmalıdırlar. Çok fazla yazı tipi ve çıkartma kullanmak hedef kitlenizin kafasını karıştırabilirken, amacınız instagram hikaye izleme sayılarınızı artırmak olmalı, böylece kimse onları başka bir markanın gönderisi zannetmez. Profesyonel olun!

 

  • Sıkıcı hikayeler.
lEAorF

Sıkıcı içeriklere ve sıkıcı hikayelere maruz kalmak ister misiniz? Cevabınız takipçileriniz ve müşterileriniz için de geçerli.

Sıkıcı hikayeler ilgi çekici değildir ve insanlar onları izlemek istemez - bu yüzden bu Instagram hikayesi hatasını yapmayın. Yoksa instagram hikaye izleme oranlarınız üzerinde oldukça olumsuz etkileri olabilir. Yeni şeyleri test etmezseniz, ancak aynı tür içeriği tekrar tekrar yayınlamaya devam ederseniz, kimse hikayelerinizi izlemeyecektir. İnsanlar Instagram'da etkileşim kurmayı sever, bu nedenle içeriğinizin onlara buna izin verdiğinden ve davet ettiğinden emin olun.

 

  • Analiz eksikliği.
SrKEv7

Analiz, Instagram hikayelerinizi planlamanıza yardımcı olabilir.

Instagram hikaye izleme sayılarınıza yönelik büyük hataları yapmak istemiyorsanız, izleyicilerinize en iyi içeriği sunmak için istatistiklerinize derinlemesine bakmanız gerekir! Instagram hikayelerinizi, izlenimler, takipler veya gezinme ve ayrıca web sitenize veya ana profilinize kaç kişinin yönlendirildiğini analiz edebilirsiniz. Bu istatistikleri düzenli olarak kontrol etmelisiniz, aksi takdirde çabalarınız boşuna olabilir.

 

12.Instagram Hikaye Boyutları Nedir?

FUYNNS

Instagram hiikayeler özelliği için standart hikaye boyutları kullanmaktadır. Bunlara uyum sağlamak zorundasınız. Eğer instagram hikaye izleme sayılarınızı artırmak istiyorsanız tabii..

Instagram hikayeleri, takipçilerinizle bağlantı kurmak ve metin gönderilerinden her şeyi yayınlamak, Instagram Lives'ı barındırmak ve fotoğraf ile video yüklemek için harika bir araçtır! Instagram hikayeleri içeriğinin portre modunda görüntülenmesi amaçlanmıştır, bu nedenle manzara fotoğrafları ve videoları gönderebilseniz bile hikayeler de düzgün görünmezler.  

Bu aynı zamanda Instagram hikayelerinin en boy oranlarının daha önce kullandığımız diğer gönderi boyutlarından farklı olmasının bir başka nedenidir! Eğer instagram hikaye izleme sayılarınızın düşüşe geçmesini istemiyor iseniz her zaman düzenli ve birbiriyle tutarlı boyutta hikayeler paylaşmalısınız.

Instagram hikayeler’e 1: 9: 1'den 9:16'ya kadar herhangi bir en boy oranında fotoğraf ve video yükleyebilirsiniz. Bununla birlikte, hikayeler ekranının tamamını kenarlıksız olarak doldurursanız, dikkat çekme (ve gönderilerinizin daha kolay görülmesini ve anlaşılmasını sağlar) olasılığı daha yüksektir.

 

13.Instagram Hikaye Yukarı Kaydırma Nasıl Kullanılır?

8QNehX

Instagram hikaye yukarı kaydırma özelliği, markanız ve firmanız için oldukça işlevsel bir özellik olabilir. Instagram hikaye izleme sayısı yerine website ziyaretçisi hedefleyebilirsiniz.

Sadece 10.000 veya daha fazla takipçisi olan kullanıcılar yukarı kaydırma özelliğine erişebilir, bu nedenle hesabınız henüz bu sihirli sayıya ulaşmadıysa, bağlantı eklemeye başlamadan önce Instagram büyümesine odaklanmanız gerekir.

Daha fazla organik Instagram takipçisi edinmenin en iyi yollarından biri, Socialpaket.com gibi bir büyüme hizmeti kullanmaktır. Socialpaket.com, Instagram hesabınızı stratejik olarak doğru kullanıcıların önüne konumlandırarak takipçilerinizi büyütmenize yardımcı olan bir hizmettir. Socialpaket.com’un invaziv olmayan otomatik etkileşim yöntemleri sayesinde, hesabınız takipçi sayısında yavaş ama istikrarlı bir artış görecektir. Socialpaket.com, Instagram büyümesi için faydalıdır çünkü size çok zaman kazandırır ve ürününüz ile söylemeniz gerekenleri gerçekten önemseyen gerçek Instagram takipçileri edinmenize yardımcı olur.

 

14.Instagram Hikaye Reklamı Nedir?

797EjU

Instagram hikaye reklamları, işletmelerin dijital platformlarda en çok tercih ettiği reklam yöntemlerinden biridir.

Instagram hikaye reklamları, dönüşüm sağlama olasılığı en yüksek olan reklamlardır. Bu hikaye reklamları, Instagram hikayeleri arasında öncü görevi görür.

Sadece aktif değil aynı zamanda ilgi çekici olan kitleye doğrudan ulaşmanın en kolay yoludur.  

Markanızın IG'yi reklam platformu olarak kullanmasının uygun olup olmayacağını mı düşünüyorsunuz? İşte Instagram hikaye reklamını denemesi gereken işletmeler:

⦁ Üyelikler için spor salonları,

⦁ Kiralık evler,

⦁ Oteller,

⦁ Gıda endüstrisine ait olan herkes,

⦁ Moda ve aksesuarlar,

⦁ Tüketim malları, her tür,

⦁ Etkinlik organizatörleri ve daha fazlası.

Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.