Başlık

Instagram Hikaye İzleme Hilesi

2020-10-27 01:59:17

Başlık

Instagram Hikaye İzleme Hilesi

Instagram hikaye özelliği, sonradan yapılan güncellenmeler sonucunda getirilmiştir. Bu yenilik sonrasında kullanıcılara bu uygulama çok daha ilgi çekici ve eğlenceli hale gelmiştir. Hikayelere kimlerin baktığını görmek de kişinin kendini daha güvende hissetmesine yardımcı olur.

Bu hikaye özelliğini kullanarak özellikle de uygulama üzerinden ticaret yapmayı ya da influencer olmayı planlıyorsanız daha çok kişiye ulaşmanıza yardımcı olabilir. Takipçi sayınızı arttırmanın en kolay ve en hızlı yollarından biridir de denilebilir.

Bunun için hem takipçi satın alabilir hem de Instagram hikaye izlenme hilesi yapan bir takipçi ajansına ulaşarak hesabınızın marka değerini arttırabilirsiniz. Ancak bunu yaparken gerçekten de bu konuda deneyimli kişiler ile birlikte çalışmanız gerektiğinden bahsedelim.  

Profesyonel ve kurumsal firmalar bu gibi uygulamaları yaparken hesabınızın asla zarar görmesine müsaade etmeyecektir. Sizinle uzun süre çalışarak istediğiniz noktaya gelene kadar durmayacaktır. Bu da geleceğiniz için kendinize, kariyerinize ve hayatınıza yatırım anlamına gelir.

 

Instagram Hikaye İzlenme Arttırma  

Instagram hikaye izlenme arttırma hem profilinizin hem de eğer hesabınızı ticaret nedeni ile kullanıyorsanız ürün satışlarınızın artmasında oldukça büyük öneme sahip bir uygulamadır. Bu tür bir uygulamanın size kazandıracaklarını gördüğünüzde bunun devamını getireceğinizden eminiz.

Bu nedenle mutlaka deneme amaçlı birkaç kerelik bu tür bir hizmet satın almalısınız. Birden fazla hizmet alımının olmasının gerekmesinin nedeni bu tür işlemlerin zamana yayılarak verim getirmesidir.

Aldığınız ilk izlenmelerin hemen anında sihirli bir şekilde faydasını görmeniz mümkün değildir. Ancak birkaç hafta ya da birkaç ay sonrasında mutlaka size olumlu dönüşü olacaktır.

 

Instagram Hikaye İzlenme Hilesi Neye Göre Sıralanıyor?

Instagram hikaye izlenmesinin ne gibi getirilerinin olabileceğinden ve durumun kişiye ve sayfaya sağladığı büyük avantajlardan bahsettik.

Peki, Instagram hikaye izlenme neye göre sıralanıyor?

Oldukça merak edilen bu soru hemen hemen tüm Instagram kullanıcılarının aklına mutlaka birkaç defa gelmiştir. Kendiniz Instagram üzerinde birbirinizin takipleştiği bir arkadaşınız ile yan yana iken hikayelerinizi izleyerek sıralamanın nasıl olduğunu tahmin etmeye çalışmış bile olabilirsiniz.

Çok yaygın şekilde sorulan bu sorunun yanıtı bir tür algoritmaya sahiptir. Özellikle de iyi bir stalker iseniz mutlaka bu yanıtı bilmeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz.

Bu algoritma sistemi o kadar da açık değil. Ancak bazı durumları fark etmeniz mümkün.  

Bu algoritma sistemi aslında sizi bir durumdan haberdar ediyor. Ancak net olarak diğer hangi etkenlerin bu sıralamaya etki ettiğine dair Instagram tarafından yapılmış herhangi bir resmi açıklama bulunmamaktadır.  

Story'nizi görüntüleyenler arasında en üstlerde yer alan kişiler profilinizdeki içeriklere hiç beğeni bırakmasa, yorum yapmasa bile profilinizi sık sık kontrol eden kişilerdir. Bu nedenle Instagram hikaye izlenme satın aldığınız zaman listenizde en üstlerde görünecek olan profillerin sizi en çok stalklayan kişiler olması ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu bilmelisiniz.

Diğer kişilerin ise sistem tarafından iletilen bireyler olduğu elbette apaçıktır.

DOTYfh

Instagram Hikaye İzlenme Hilesi Şifresiz

Instagram kullanıcılarının artık tek yaptığı şey izlenmelere göz atmak ve uygulamadan çıkmaktır. Durum böyle olunca hikayelerinizin daha ilgi çekici ve kişiyi daha uzun süre sizinle vakit geçirmesini sağlayıcı kalitede olması çok önemlidir.

Bu şekilde profesyonel hikaye içerikleri sayesinde Instagram kullanıcılarında profilinizi inceleme isteği uyandırabilirsiniz.

Instagram hikaye izleme hilesi yaparak takipçilerinizin profilinize doğru çekilmesi ihtimalini daha fazla arttırabilirsiniz. Bunun için ilk adım olarak Instagram takipçi satın alabilir ve profilinizi daha fazla bireye ulaştırabilirsiniz.

Uygulama üzerinde yapacağınız bu tür bir eylemin kesinlikle Instagram ekibi tarafından fark edilmemesi gerekmektedir. Bu işi profesyonel bir ekip olarak sürdüren kişiler aracılığı ile gerçekleştirirseniz ve üzerinize düşenleri yaparsanız başarıyı yakalayabilirsiniz.

Günümüzde en çok kazanç getiren ve geleceğin mesleği olarak nitelendirilen sosyal medya fenomenliğinin daha çok Instagramer bireylerden oluştuğunu biliyorsunuzdur. Yakın dönemlere kadar Youtube ve Facebook uygulamaları ile yakalanan başarı artık Instagram'da daha yoğun şekildedir.  

Bunun en büyük nedenlerinden biri de Instagram'da var olup da diğer uygulamalarda var olmayan hiçbir özellik bulunmamaktadır. Bu da sosyal medya platformu seven bireylerin en çok Instagram üzerinde yoğunlaşmalarına neden olmaktadır.

 

Tek başınıza Çalışma Yürütmemelisiniz!

Üstüne basa basa hikaye izlenme hilesini yaparken tek başınıza çalışma yürütmemeniz gerektiğini söylememizin nedeni bu tür durumlarda o çok emek verdiğiniz sayfanızın/ profilinizin zarar görmesi ihtimalinin artmasıdır.

Yaptığınız yatırımların boşuna gitmemesi adına mutlaka bu işin içerisinde uzun süre boyunca tecrübe kazanmış ve nerede ne yapması gerektiğini iyi bilen kişilere kendinizi ve hesabınızı teslim etmeniz gerektiği.

Bu nedenle internette yayınlanan Instagram hikaye izlenme hilesi şifresiz gibi yazılara rastladığınızda bu işin ücretsiz yapılamadığını ve bu ücretlerin karşılığında harcanan emeklerin olması gerektiğine inanmalısınız.

Kendinizi bu işi bilen bir profesyonele bıraktığınızda zaman içerisinde profilinizin nasıl da geliştiğini ve size kat be kat nasıl getiriler sağladığını bilmelisiniz.

oAHylt

İzlenmeleriniz İçin Sabır En Önemli Unsur

Instagram hikaye izlenme arttırma amacı ile yapabileceklerinizden bahsettikten sonra izlenmeler için neden sabrın en önemli unsur olduğundan bahsedelim.

Örnek olarak Instagram profiliniz için takipçi satın aldığınızda bunun doğal bir şekilde olması ve zamana yayılarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Yoksa bir gece hiç yoktan pek çok insanın sizi takip yağmuruna tutması gibi bir durum anında Instagram ekibi tarafından fark edilecektir. Bu durumda en iyi ihtimalle takipçilerinizin sayısı düşürülür ya da profilinizin takipçiye bir süre kapatılması sağlanır.

Bu durum yasaklar kalktığında devam ettiğinde ya da sürekli bir hal aldığında hesabınızın kapatılmasına kadar gidebilir.  

Uzun süre emek vererek bir yerlere getirdiğiniz profilinizi baştan yeniden yapmak hem vaktinizi hem de ruh sağlığınızı ve maddi kaynaklarınızı zarara uğratabilir.

Bu nedenle kesinlikle Instagram hikaye izlenme satın aldığınızda ya da Instagram takipçi satın aldığınızda bunun zamana yayılması gerektiğini ve getirilerinin bu şekilde daha kalıcı, sağlam olacağını bilmelisiniz.  

Instagram Hikaye İzlenme Şifresiz Gibi Durumlardan Uzak Durun!

Bazı sayfalar hazırladıkları yazılım sistemleri sayesinde kullanıcılara bot şeklinde takipçi, hikaye izlenmesi, beğeni gibi hileleri ücretsiz yapmanıza izin vermektedir.

Bu gibi kötü yazılımlardan kesinlikle ama kesinlikle uzak durmalısınız. Bu yazılımlarda işlem yaptığınızda Instagram profilinize erişim izni vermiş olursunuz. Bu erişim hakkı sayesinde sitenin veri tabanına sizin de adınız eklenir ve siz de bir bot gibi hiç tanımadığınız insanları takip etmeye, beğeniler atmaya başlarsınız.

Bu nedenle Instagram hikaye izleme hilesi şifresiz şeklinde vaatlerde bulunan web sitelerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

Bu durum kısa bir süre içerisinde kontrolden çıkar ve Instagram tarafından birtakım engeller yemenize neden olur.  

Bu engeller yüzünden hesabınız tehlikeye girebilir ve takipçileriniz tarafından da fark edilebileceğinden insanların sizi tiye almalarına neden olabilir.

Elde etmek istediğiniz tanınırlık kötü anlamda tanınmak değil iyi bir başarı elde etmek ve sevilen bir birey olmaktır.

 

Başarıyı Yakalamak!

Instagram hikaye izlenmesi satın almak, içeriklerin kalitesini arttırmak, takipçi satın almak, beğeni satın almak gibi durumları doğru bir strateji içerisinde gerçekleştirirseniz ömür boyu başarıyı yakalamayı garantilersiniz!

Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.