Başlık

Instagram Hile

2020-10-25 03:34:55

Başlık

Instagram Hile

Instagram uygulaması üzerinde hemen hemen her durum için yapılmış bir instagram hile metodu bulunmaktadır. Uygulanan bu tekniklerin bazıları yanlış kişiler tarafından yapıldığında hesabı tehlikeye sokabilecek bir düzeyde olabiliyor.  

Bu nedenle instagram konusunda hangi alanda olursa olsun bir hile yapmaya kalkışırsanız bu konuda dikkatli davranmanız gerektiğini unutmamalısınız. Özellikle de takipçi hilelerinde kötü yazılımlar kullanmak başınızı ciddi anlamda derde sokabilir.

Peki, ne yapmalısınız?

Takipçi satan bireylere ulaşarak bunu satın almalısınız. Satın aldığınızda sizinle bir yazılım uzmanı ilgileneceğinden hesabınızda tehlike çanları çalmaya başladığında önceden müdahale edilecektir.

 

Instagram Beğeni Hilesi Şifresiz

Instagram üzerinden pek çok farklı hile alanı bulunmaktadır. Fenomenler de fenomen olmak isteyenler de bu hileleri kullanarak profillerini zenginleştirme çalışmaları yapmaktadır.  

Bu hileler sonucunda kişinin gelirini arttırabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle de hileler yapılırken buna bir bütçe ayırmak ve kurumsal ajanslara ulaşarak kendilerinden beğeni satıl almak işinize çok yarayacaktır.

İlk başta böyle uygulamalara ufak harcamalar yaparsanız sonrasında reklam teklifleri, gerçek takipçilerinizin artması, gerçek beğenilerinizin artması bir yerden sonra kendiliğinden olacaktır.  

Bu işlemlerin yapılış usulü bu şekilde olmalıdır. Aksi halde hesabınızı tehlikeye atabileceğinizden bahsettik. instagram beğeni hilesi şifresiz gibi şeyler vaat eden yerlerden uzak durmalısınız.

 

Instagram Takipçi Hilesi Siteleri

instagram uygulaması üzerinden fenomen olmak diğer sosyal medya platformları üzerinden fenomen olmaya göre çok daha kolay bir süreç kapsamaktadır.

Facebook kullanıcı kitlesi artık yavaş yavaş yerini daha çok eski kuşağa bıraktığı için genç kullanıcılar fenomen olmak istediklerinde Instagram'a ya da Twitter'a yönelmektedir.  

Ne Youtube gibi senaryo üretimi ve video çekimleri ile uğraşmak zorundasınız ne de Twitter'daki gibi bilgi üretmek zorundasınız.  

Fenomen / Influencer olma yolunda seçiminizi Instagram'dan yana yaptıysanız Instagram takipçi hilesi siteleri, beğeni atan siteleri araştırmışsınızdır. Bu sitelerin kurumsal olanları ile çalışırken keyifli bir süreç geçirirsiniz.

Bu nedenle kesinlikle sizinle ilgilendiğinden, dürüst olduğundan emin olduğunuz siteler ile çalışma yapın.

 

Instagram Beğeni Hilesi 2020

instagram uygulaması üzerinden yapmanız gereken hileler arasında eğer takipçi aldıysanız organikliği bozmamak için beğeni de almanız gerekmektedir.

Beğenilerinizin de aynı şekilde organik olmasına dikkat etmelisiniz. Anında çoklu alımlar yapmak profilinizdeki gerçek kullanıcıların dikkatini çekecektir.  

Instagram beğeni hilesi 2020 yılında yapılan uygulamalar eski dönemlere göre daha az silme yaşanan uygulamalardır. Ancak silinmelerin güvenilir ve kaliteli olması için bu hileleri satın alırken çok ucuza satış yapan sitelerden uzak durmalısınız.

Genelde aşırı derecede ucuza satış yapan siteler işe garanti vermemektedir. İlk alımınız sonrasında cidden takipçileriniz artabilir. Sonrasında ise instagram ekibi bunları fark ederek silecektir. Bu da sizin boş bir alım gerçekleştirmenize neden olacaktır.

Bizimle çalışmak isterseniz ürünlerimizin yapısını ve işlem politikamızı inceleyebilirsiniz.

vv5pHS

Türk Takipçi Hilesi

Takipçi hileleri yapılırken içlerinde bazen Türk takipçi hilesi şeklinde ibarelere rast gelmiş olabilirsiniz. Neden özellikle Türk olayının vurgulandığından bahsedelim.

Takipçi hileleri yapılırken eski dönemlerde daha çok yabancı kişiler (İspanyol, Tayvanlı, Çinli vb.) sizi takip ediyordu.

Ancak daha sonraları bu durum kişilerin hile yaptığını anlaşılır kılmaya başladı. İnternet ortamında tüm herkes bu tür hileleri yapsa da bunu gizli tutmak ve doğalmış havası vermek gerekmektedir. Aksi halde prestij kazanmak için yaptığınız eylemler tam tersine sahip olduğunuz imajı da zedeleyecektir.

Bu nedenle Türk takipçilerin içerdiği bir hile yaparsanız ve bunu zamana doğal şekilde yayarsanız kimse durumu anlamayacaktır.

 

Çalışan Instagram Hilesi

Çalışan Instagram hilesi gibi uygulamalardan artık uzak durmanız gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Daha önceki zamanlarda eğer bu tür uygulamaları kullanmayı denediyseniz profilinizin ne kadar zarar gördüğünü, insanların durumu anladıklarını fark edebilirsiniz.

Bu tür hileler kullanmak profilinizde bulunan yakın akrabalarınız, okul arkadaşlarınız ve diğer arkadaşlarınız, aileniz tarafından fark edilecektir. Bu da dedikodu malzemesi olmanıza neden olabilir.

Kendinizi bu şekilde küçük düşmüş, dikkat çekmeye çalışan biri gibi hissedebilirsiniz ve insanlar da size bunu hissettirmek için zaten pusuda beklerler.  

Çünkü durumu fark edecek olanların yalnızca sizi sevenler değil, aynı zamanda sizi çekemeyenler olduğunu unutmamalısınız.

Bu durum kadın olun erkek olun böyledir. Bu nedenle hile yaparken bunu satan kişilere ulaşmalısınız ve gizlilik çerçevesinde ilerlemelisiniz.

Hemen hemen tüm kullanıcıların bu tür şeyler yaptıklarını ama bunu asla belli etmediklerini de unutmayınız. 

 

Otomatik Beğeni Hilesi

Instagram uygulamanız eski tadında değilse artık değişiklik yapmanızın zamanı gelmiş demektir. İçeriklerinizi silerek bunları tazeleyebilirsiniz. Takipçilerinizin en çok beğeni attıkları içeriklerinizin miktarını arttırabilirsiniz.

Ancak bir süre sonra bu da kişilerin sıkılmalarına neden olabileceğinden bunun da dozunu ayarlamakta fayda vardır.

Yeni içerikleriniz ile beraber düşen beğeni sayınız için otomatik beğeni hilesi hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet otomatik olarak adlandırılsa da zamanlaması iyi ayarlandığında ve yavaş şekilde gerçekleştirildiğinde hiçbir kimse tarafından fark edilmeyecektir.

Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde organik olarak bu tür bir beğeni hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Instagram Hile Takipçi

instagram uygulamasında asıl önemli olan içeriklerinizin kalitesidir. Aksi halde takipçi satın almanız bile insanların durumu anlamasına yol açacaktır.

Çok kötü içerikler paylaşıp çok popüler gibi görünmeniz size değer kaybettirir. Bu yüzden Instagam hile takipçi yapıyorsanız bir fotoğraf editleme uygulaması da satın almalısınız.

Bir de postlarınızı atmadan önce zevkine çok güvendiğiniz bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz. Bu arkadaşınız kendisi de instagram'ı aktif kullanan ve takipçi sayısı ile bir yerlere gelmiş bir birey olabilir.

Fotoğrafınızı gösterirken kişi ne kadar yakın dostunuz da olsa sizden önce paylaşım yapmaması adına görselleri ona internet platformları üzerinden göndermeyin.

Laf arasında telefonunuzdan gösterirseniz sizin için daha güvenilir olacaktır.

p5Pbi1

Instagram Hilesiz Takipçi Kasma

instagram uygulamasını kullanarak bir sosyal medya fenomeni olmak için uzun yıllar sabretmenize ve çok ciddi eforlar sarf etmenize gerek olmadığını biliyor muydunuz?

Aslında pek çok fenomen yalnızca içeriklerinin kalitesine zaman ayırarak geri kalan şeyleri ücretli ürünler arasından seçip almaktadır.

Kullanılan bu stratejinin Instagram hilesiz takipçi kasma ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Bireyler ilk olarak içeriklerini oluşturup kendilerine farklı bir stil yaratmaktadır.  

Ardından buldukları bu orijinal fikri daha çok kitleye yaymak adına takipçi, beğeni ve yorum satın almaktadır.  

Alınan bu hizmetler sonrasında gerçek kullanıcıların dikkatini çekeceğinden kişinin takipçi kitlesi kendiliğinden bir düzene girmeye başlar ve artış gösterir.

Zaman içerisinde yine düşüşler olursa yine ufak alımlar yapılabilir.

 

Instagram Takipçi Arttırma

instagram'da yer alan takipçileriniz çok ciddi bir seviyede bile olsa her an takipçi kaybedebilirsiniz. Hakkınızda çıkacak bir dedikodu, yapılacak bir yalan haber ile insanlardan tepki görebilirsiniz.

Aynı şekilde sizi takip edenlerin bazılarının sizi sevdikleri için bunu yaptıklarını bazılarının ise her zaman tetikte bekleyerek bir açığınızı arayan kişilikler olduğunu unutmamalısınız.

Bir kesim tarafından nefret edilir hale gelmek sizin başardığınızı gösterir. Ancak bunun dozu kaçar da bu kişilerin sayısı artarsa durumu nasıl toparlamanız gerektiğini de bilmelisiniz.

İlk olarak bir süre kendinizi ve hesabınızı beklemeye almalısınız. Hiçbir şey paylaşmamalısınız. Sonra da konu ile alakasız bir post paylaşarak instagram takipçi arttırma, beğeni arttırma hilelerini ücretli şekilde kullanmalısınız.

Bu sayede insanların algısı yine yavaş yavaş eski haline dönecektir.

zoZddr

Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.