Başlık

Instagram Profil Büyütme

2020-10-17 05:50:04

Başlık

Instagram Profil Büyütme

Son zamanların en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformu Instagram'da profil fotoğrafı kısmı oldukça küçük bir alan kaplıyor.  

Bu durumda bazı kullanıcıların profil fotoğrafı alanına yükledikleri fotoğraflarını oldukça minik ve belirgin olmayan bir hale sokuyor.  

Başka kullanıcılara ait olan bu profil fotoğraflarını incelemek isteyen diğer kullanıcılar Instagram profil foto büyütmeyi nasıl yapabileceklerini bilemeyebilirler.

Normal şartlarda yakın olduğumuz bireylerden direkt olarak nasıl bir resim koyduklarını merak ettiğimizde bize DM üzerinden ya da başka herhangi bir yolla göndermesini talep edebiliriz.  

Ancak her zaman herkes ile aramız bu kadar samimi olmayabilir ve insanlığın en başından beri var olan merak duygusu özellikle az belirgin olan fotoğraflar nedeni ile ortaya çıkabilir.

Peki, herhangi birinin sayfasına girildiğinde Instagram profil büyütme mümkün müdür ve mümkünse bu işlem nasıl yapılır?

Öncelikle bunun yapılabilir olduğunu belirtelim ve nasıl yapabileceğinizden aşamaları ile bahsedelim:

Profil fotoğrafına bakmak istediğiniz kişinin ilk olarak arama yerinden kullanıcı adını aratmalısınız.

Bu listede çıkan profiline tıklamadan önce ekran görüntüsü alabilirsiniz ya da direkt olarak buradaki büyümüş haline bakabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alırsanız galerinize girerek profil kısmını parmağınız ile yakınlaştırabilirsiniz.

TXk9n4

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı Nedir?

Yukarıdaki alanda size nasıl hiçbir program veya yazılım kullanmadan bir bireyin profil resmini daha büyük görüntüleyebileceğiniz konusunda iki farklı tüyodan bahsettik.

Şimdi de Instagram profil resmi büyütme için kullanabileceğiniz profil fotoğrafı büyütme aracından bahsedelim.

Bu araçlardan herhangi birini Google Play Store ya da AppStore üzerinden indirebilirsiniz.  

Ardından kişilerin profil fotoğrafına tıklayabilir ve büyütme seçeneği sayesinde büyütebilir, resmin normal boyutunu görüntüleyebilir ve ekran görüntüsü alarak galerinizde bu şekilde de saklayabilirsiniz.

Hangi uygulamanın size daha pratik geldiğini keşfetmek adına birkaç tanesini deneyebilirsiniz.  

 

Instagram'da Gizli Bir Hesabın Profil Fotoğrafı Büyütülebilir mi?

Instagram, Twitter, Facebook ve daha pek çok hesabın Ayarlar kısmında hesabınızın hangi kısımlarına diğer kullanıcıların erişebileceğini ve hangileri konusunda kısıtlamak istediğinizi ayarlayabilirsiniz.

Tüm her şeyi kendinize özel olarak ayarlayıp arkadaşınız olan ve olmayan herkese kapalı tutmayı da tercih edebilirsiniz.

Ancak başka bir profile girdiğinizde o kişi sizin yakın çevrenizde ve samimi olmadığınız biri ise ve siz onun profil fotoğrafını incelemek istiyorsanız ne yapmalısınız?

Böyle bir durumda Instagram profil büyütme mümkün mü?

Elbette mümkün. Konunun en başında belirtildiği gibi aşamaları takip edebilirsiniz ya da bir bu işlem için özel olarak programlanmış yazılımları da uygulama olarak indirip kullanabilirsiniz.

Kişiler Instagram üzerinden hesaplarını gizli tutsalar da Facebook gibi platformlarda olduğu gibi profil fotoğraflarını gizleyememektedir.

Bu nedenle gizli hesapların da profil fotoğrafını hem küçük hali ile hem de bahsettiğimiz gibi büyüterek görüntüleyebilirsiniz.

X4eTIn

Ekran Görüntüsü mü Uygulama Kullanmak mı Daha Mantıklı?

Bahsettiğimiz fotoğraf büyütme yöntemleri arasında ekran görüntüsü almak ve bir uygulama kullanarak fotoğrafı telefona kaydedebilmekten bahsettik.

Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemlerinde en pratik olanı ekran görüntüsü almaktır. Ayrıca eğer telefonunuzun hafızasında yeterli alanınız yoksa yeni uygulama için yer açmak zorunda kalabilirsiniz.

Ancak öte yandan uygulama kullanmadığınızda görselin çözünürlüğü ciddi anlamda düşecektir. Uygulama sayesinde daha yüksek çözünürlüğe sahip net ve anlaşılır şekilde merak ettiğiniz kişinin profil fotoğrafını telefonunuzda saklayabilirsiniz.

Story özelliğinde olduğu gibi kişilerin başkalarının Instagram profilinde gezinip gezinmediği bilgisi karşı tarafa iletilmediğinden bu yöntemlerden herhangi biri ile kişinin fotoğrafını edindiğinizde kesinlikle karşı taraf bunu bilmeyecektir.

Bu nedenle bahsettiğimiz yöntemlere güvenebilir ve kolayca uygulayabilirsiniz.

 

Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.