Başlık

Kaliteli Sosyal Hesaplara Nasıl Sahip Olunur

Başlık

Kaliteli Sosyal Hesaplara Nasıl Sahip Olunur?

Günümüzde herkesin gözlemlediği bir konuya değinerek ilk blog yazımıza giriş yapmak istiyoruz. Sosyal mecralar o kadar popülerleşti ki, artık yaşantımızın çoğunu sosyal paylaşım platformlarında geçiriyoruz. Sosyal mecraların aslında çoğu konuda söz sahibi olabileceğini, yeri geldiğinde sesimizi duyurmak için bir aracı olduğunu, yine faydalı bilgiler, eşimiz dostumuzun günlüklerini incelemek adına yaratılan mükemmel platformlar diyebiliriz. Tabi ki bu platformlarda her şey çok güzel değil! Yararlı bilgiler olduğu kadar gereksiz birçok paylaşımda bulunuyor. Bu yazımızda sizlere organik takipçi ile nasıl kaliteli sosyal medya hesabı oluşturabilirsiniz, bu konuda bazı örnekler vereceğiz.

Özgün Instagram Hesabı Nasıl Yapılır?

Öncelikle kaliteli bir instagram hesabı yaratmak ve bu platformda büyümek istiyorsanız, rakiplerinizin paylaşımlarını alıp kendi hesabınızda paylaşmamalısınız. Sıfırdan yükselerek sosyal medya hesabı yaratmak, zannedildiği kadar kolay değildir. Piyasada instagram takipçi kasma 2020 başlığı ile sizi kandırmaya çalışan birçok platformun olduğunu ve dikkat etmeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Her platformdan takipçi satın alınmayacağını bilmeniz gerekiyor. Peki neden her takipçi satışı yapan yerden alışveriş yapılmamalı?

Her Sosyal Medya Panelinden Alışveriş Yapmayın!

Mutlaka bilmeniz gereken bir kural var ki, o da takipçi ya da beğeni satışı yapan her platformdan alışveriş yapmamaktır. Nedenini soracak olursanız, maalesef her satış yapan platformun datası maalesef kaliteli değildir. Kalitesiz olarak satın alacağınız takipçiler çok kışa süre içinde takipten düşecektir ve verdiğiniz ücret çöpe gidecektir. Bunun dışında fake olarak adlandırılan hesapların sizi takip etmesi etkileşimi arttırmayacağı gibi, ilgili sosyal medya tarafından da kara listeye alınmanıza neden olacaktır.  

Zn1naa

Yılların vermiş olduğu deneyim ile çıktığımız bu yolda, sitemiz üzerinden satın alacağınız hiçbir paket yüzünden mağdur olmayacağınızı belirtmek isteriz. Gerek takipçi gerekse beğeni işlemlerinde gönderilen hizmetler, kesinlikle gerçek ve gönüllü takipçiler tarafından yollanmaktadır. Social Paket ile çok kısa süre içerisinde fenomen bir hesaba sahip olabilirsiniz. 

Yeni Siparis !
1 dakika once 10.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 3.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 25.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.