Başlık

Twitter Takipçi Kasma Nasıl Yapılır

2020-10-06 03:07:31

Başlık

Twitter Hesabımı Nasıl Büyütürüm?

Sosyal Medyaların belki de zirvesi olan bir platformdan yani Twitter’dan bahsedeceğiz bugün! Twitter hesap kasma 2020 işlemi nasıl yapılır?  Bu konuya daha detaylı gireceğiz ancak öncelikle sizlere, daha doğrusu sosyal medyayı hangi amaçla kullanmanız gerektiğini sormamız gerekiyor. Örneğin hesabınızı kişisel olarak mı yoksa anonim yani farklı kategorilerde mi kullanacaksınız? Her iki taraf hakkında da nasıl takipçileri yükselteceğinize dair bazı ipuçları vereceğiz.  

Kişisel Twitter Hesap Kasma Nasıl Yapılır?

Twitter üzerinde kişisel hesabınız ile yüksek kitlelere ulaşmak zannedildiği kadar kolay değil. Daha doğrusu birazdan anlatacaklarımız dışında kendiniz gelişim göstermeye çalışırsanız muhtemelen hüsran ile karşılaşırsınız. Ancak kendinize ve atacağınız tweet mesajlarına güveniyor, düşüncelerinizi yazıya dökerek iyi bir kitleye sahip olacağınızı düşünüyorsanız, kişisel twitter takipçi kasma işleminiz daha da kolaylaşır. Twitter öyle bir mecra ki, atacağınız saçma bir tweet ile bir anda yükselebileceğiniz gibi yine düşüncelerinizi paylaştığınız bir tweet ile rezil olabileceğiniz bir yer diyebiliriz. 

oSgZYI

Dünya genelinde yapılan bir araştırmaya göre, insanlar takip edecekleri hesabın takipçi sayısına göre takip etme olasılığının arttığını söylüyor. Yani minimum düzeyde bir takipçiniz varsa, insanlar, sizi takip etmeyi tercih etmiyor. Daha hızlı yükselebilmeniz için sitemizden tamamen organik ve gerçek twitter takipçi satın al bölümünü kullanarak sizde bu mecrada fenomen olma yolunda hızlı adımlar atabilirsiniz. Eğer kişisel hesabınızı yükseltmeyecek ve anonim bir hesap büyütecekseniz, o halde gelişiminiz biraz daha hızlı olacaktır.

Anonim Twitter Hesap Büyütme Nasıl Yapılır?

Kişisel hesaplardan çok anonim yani kim olduğu bilinmeyen, taraftar, mizah gibi hesapların hızlı büyüme oranı kişisel hesaba göre çok daha fazladır. Eğer böyle bir hesap üzerinden yola çıkacaksanız, paylaşımlarınızın özgün ve kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Bu tarz hesaplar için takipçi satın almanıza gerek yoktur.  

GdhM7d

Etkileşim hızı daha fazla olduğu için paylaşımlarınızın önemi kişisel hesaba göre daha fazladır. Eğer sıradan olmaktan çıkıp kaliteli ve insanları keyiflendirecek paylaşımlar yaparsanız, beklemediğiniz hızda hesabınızın kitlesi artacaktır. 

Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.