Başlık

Ücretsiz YouTube Abone Kazanmak

2021-01-11 15:32:22

Başlık

Ücretsiz YouTube Abone Kazanmak

Bu blog gönderisinde, YouTube abonelerini ücretsiz olarak kazanmak için hangi taktikleri kullanabileceğinizi öğreneceksiniz. Hem de herhangi bir hile ve yardımcı araç olmadan.

YouTube abonelerinizin sayısı yalnızca başka bir özel ölçüt değildir. Daha fazla youtube abone kazanmak, dünyanın ikinci en büyük çoklu web sitesinde organik erişiminizi artırmanın en iyi yoludur.

Ve YouTube'da gerçekten para ile youtube abone kazanmak istiyorsanız, şunu bilmelisiniz: birçok para kazanma özelliğine erişebilmek için belirli sayıda aboneye sahip olmanız gerekir. YouTube iş ortağı olmak ve reklam geliri elde etmek için en az 1000 aboneye ihtiyacınız bulunuyor. Ne kadar çok aboneniz olursa, YouTube’da şöhrete giden merdivenleri o kadar hızlı tırmanabilirsiniz.

Ancak viral olmaya veya YouTube yıldızları olmaya çalışmayan hepimiz için (sizi çok net duyuyoruz: "Ben sadece markamın dijital stratejisini uzun biçimli videolarla desteklemek için buradayım ...") Aboneler gerçekten çok önemlidir. Peki neden?

Çünkü insanların her gün YouTube'da izledikleri milyar saatlik videonun % 70'inden fazlasını belirleyen YouTube algoritmasıdır. Bu, yeni izleyicilere ulaşma yeteneğinizin sahip olduğunuz abone sayısıyla geliştiği ve bu da video görüntülemenizi, izlenme sürenizi ve katılımınızı artırdığı anlamına gelir.

Video görüntülemelerinizi artırmak istiyorsanız youtube türk izlenme satın al hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

Peki izleyicileri aboneye nasıl dönüştürürsünüz? Buna ek olarak, hemen uygulamaya koyabileceğiniz denenmiş ve test edilmiş taktikler hakkında bu makalemizde bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz yavaşça başlayalım, ücretsiz bir şekilde youtube abone kazanmak için neler yapmalısınız?

Neden YouTube Aboneleri Satın Almalısınız?

nF3c1p

Belki de bu makaleyi, kolay bir hile aradığınız için keşfetmişsinizdir. Bu hilelerden biri, ücretli bir şekilde youtube abonesi satın almaktır.

Ancak dünyanın en iyi YouTube kanallarının arkasındaki yaratıcı beyinler, bot abonelere zaman veya para harcamıyor. Eğer bunun mantıklı bir işlem olduğunu düşünüyorsanız, gerçek türk aboneler satın alabilirsiniz. Harika videolar yapmakla daha fazla meşgul olmalısınız.

Başka hiçbir şey umrunuzda olmamalı.

Öncelikle, ücretsiz YouTube abonelik hizmetlerinin nasıl çalıştığına bir göz atalım. Bu iki aşamalı bir süreçtir:

  • "Ücretsiz" abonelerinizi, hizmetin gerektirdiği gibi diğer kanallara abone olarak ve beğenerek kazanırsınız. Çoğu sizden 20 kanala abone olmanızı ve belirli sayıda videoyu beğenmenizi ister. Karşılığında 10 kanal sizin kanalınıza abone olur.
  • Bir diğer yöntem direkt olarak YouTube abone satın almaktır. Dilediğiniz hedef kitleyi ve bölgeyi seçtikten sonra kanalınıza uygun YouTube aboneleri satın alabilrsiniz.

Tüm sistem, Instagram hizmetleri ile aynı şekilde çalışmaktadır. Her iki durumda da, siz kazanırsınız. Kolay bir şekilde binlerce yeni aboneye sahip olursunuz. Fakat bu hizmet beraberinde bazı risklerde getirmektedir. Youtube abone kazanmak işlemi ile kanalınıza zarar vermemek için bunları bilmelisiniz:

  • Etkileşim sağlamayan bot aboneler,
  • Gerçek kitleniz ile birlikte kötü görünüm sağlayacak bir abone listesi,
  • YouTube'un sahte etkileşim politikasıyla çelişme riski,
  • Sizinle iş ortaklığı yapmak isteyen herhangi bir markanın olası onaylanmaması.

Mantıklı kararı vermek ise tamamen size ve sizin hedeflerinize kalıyor.

Kolay yolu hepimiz öğrendik. Peki, kolay olmasına rağmen diğer alternatiften biraz daha fazla uğraştıran yöntem nedir? Organik şekilde ücretsiz youtube abone kazanmak nasıl olacak? Öğrenmek için lütfen makalemizi okumaya devam edin.

İpuçları: YouTube'da Ücretsiz Aboneler Nasıl Kazanılır?

oMvKHC

Yeni başlıyorsanız, önce bir YouTube kanalı oluşturmak için temel kılavuzlara göz atmalısınız. Bu çok önemli bir detay çünkü ilk etapta bomboş bir Youtube kanalına sahip olacaksınız. Bomboş bir kanal ile youtube abone kazanmak çok zor olsa gerek? Size zaman kazandırmak için, YouTube'a yeni başlayanlar için bir ipucu listesi hazırladık.

Ve şimdi, basitten karmaşığa doğru sırayla, izleyicileri abonelere dönüştüren zaman içinde test edilmiş en iyi stratejiler. Hepsiyle aynı anda uğraşmayın. Gönderdiğiniz her yeni video için bu ipuçlarından birini deneyin veya haftada bir tane uygulayın. İşte başlıyoruz.

1. İzleyicilerinizden kanalınıza abone olmalarını isteyin

Dediğimiz gibi en kolay egzersizlerle başlıyoruz.

Bazen izleyicilerinizin sadece küçük bir hatırlatmaya ihtiyacı vardır. Abone olmaları için güzel görünüşlü kırmızı abone ol butonunu kaçıramazsınız. Ancak, yeni videolarınız için bildirim işlevini etkinleştiren yanındaki zili de belirtmek isteyebilirsiniz. Bu çok kolaydır. Eğer takipçileriniz ile güzel bir iletişim ve etkileşim kuruyor iseniz, bu taktikle ücretsiz youtube abone kazanmak oldukça kolaydır.

Bu ipucu size satış gibi geliyor mu? Bu, değerli içerik sağladığınızın bir hatırlatıcısıdır. Yalnızca izleyicilerinizin çalışmalarınıza ayak uydurmasını kolaylaştırıyorsunuz.

Bunu zaten yapıyor musunuz? Kanalınızın neden abone olmaya değer olduğunu göstermeyi unutmayın. Ve izleyicileriniz tarafından yeni bir puan kazandığınızda (örneğin, yeni ve yararlı bilgiler sağladıktan veya izleyicilerinizi güldürdükten hemen sonra) bunu tamamladığınızdan emin olun. Ama aşırıya kaçmayın, yoksa insanları soğutabilirsiniz.

2. Videolarınızı, üzerinde çalıştığınız bir sonraki video hakkında bir ipucu ile bitirin

Bir YouTube kanalına abone olmak bir beklenti eylemidir. Markanızın neyle ilgili olduğunu yeni keşfeden izleyiciler, iyi bir iş çıkardıysanız daha fazlasına hazır olacaklardır. Bu da youtube abone kazanmak için gerçekten harika bir fırsattır.

Bir sonraki videonuz hakkında izleyicilere ipucu vermek ve onu merak etmelerini sağlamak, ücretsiz youtube abone kazanmak için etkili bir stratejidir.

Elbette bu, içerik programınızın kontrolünüz altında olduğunu ve bir sonraki adımın ne olduğunu bildiğinizi varsayar. 

3. Hedef kitlenizle etkileşim kurun ve arkadaşlar edinin

IfbU1J

İzleyicilerinizle ilişkiler kurduğunuzda, çalışmalarınızı izlemeye devam etme şansları artar. Yorumları yanıtlayın. Kanallarını da takip edin.

Elbette, ünlü bir YouTuber'ın videonuz hakkında yorum yapması heyecan verici. Ama gelecek yıl kimin ünlü olacağını kim bilebilir. Benzer düşünen insanlardan oluşan bir topluluk oluşturun ve birbirinizi teşvik edin. Ve yayına girdiğinizde, izleyicileriniz bir sonraki videonuz için pek çok ücretsiz içerik fikrine katkıda bulunacak. Tabii ki hepsini kullanmanıza gerek yok J

Birçok yardımcı araç YouTube'daki varlığınızı yönetir ve yalnızca videoları yükleyip planlamakla kalmaz, aynı zamanda kontrol panelinize yorum akışları da ekleyebilir. Bu, tüm videolarınızdaki yorumları tek bir merkezi konumdan incelemenizi, yanıtlamanızı ve / veya denetlemenizi kolaylaştırır.

4. Kanalınızı yaratıcı bir şekilde aydınlatın

YouTube afişiniz, kanalınızı tıklayan herkesi keşfetmeye davet ediyor. Belki birisi bir video izledi ve daha fazlasını arıyor. Belki ziyaretçilerin hepsi potansiyel abonelerdir. Ziyaretçilere en iyi tarafınızı gösterin.

Banner'ınız temiz, markayla uyumlu ve ikna edici olmalı ve (bu işin hantal hale geldiği yer) tüm uç cihazlar için optimize edilmelidir. Örneğin, sosyal medya düğmeleriniz tarafından önemli ayrıntıların ele alınmasından kaçınmalısınız.

En güncel formatlarda ücretsiz şablonlarla kendi YouTube kanal grafiğinizi nasıl oluşturacağınız konusunda kullanışlı sosyal medya hizmetleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5. Küçük resimlerinizi markalayın

yTmQZo

Küçük resim, videonuz için kapak görevi gören 1280 x 720 piksellik bir hareketsiz görüntüdür. Ayrıca, insanların videonuzu tıklamalarını sağlamak için ilk ve en iyi şansınızdır. Bazıları "en göze çarpan" tasarımı savunmaya meyilliyken kimileri bunun gerekli olmadığını savunuyor.

Bir izleyiciyi aboneye dönüştürmek için video sayfanıza göz atın. Yeni bir görüntüleyen ne görür? Kalite ve sürekli bağlılıktan bahseden yalın, profesyonel ve tutarlı videolar? Veya dikkat çekmek için yarışan rastgele bir karışıklık?

Tüm küçük resimlerinizde marka uyumluluğunu hedeflemelisiniz. İnsanların (en azından bilinçaltında) kanalınızda bir video izlediklerini bilmeleri için aynı yazı tipini, renk paletini ve hatta çerçeve kompozisyonunu kullanın.

Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.