Başlık

Youtube Abone Nasıl Kasılır

2020-10-04 15:25:29

Başlık

Youtube Abone Nasıl Kasılır?

Yeni neslin yeni diyebileceğimiz iş dalı olan youtuber nasıl olunur konusuna fazlasıyla ilgisi var. Bu yazımızda sizlere bu sektörde yani video içeriği üreticisi olarak nasıl para kazanacağınızdan ve yine youtube video içeriği yükleyerek nasıl kitle oluşturacağınızdan bahsedeceğiz. Ancak öncelikle birkaç soruyu sizlere yöneltmek istiyoruz. Daha önce hiç video içeriği oluşturdunuz mu? Bu vlog olabilir ya da bir ürün tanıtımı olabilir. Bilmeniz gereken bir durum var ki, bu iş uzaktan baktığınızda kolay, içine girdiğinizde ne kadar zor olduğudur.  
Youtube abone satın almak için tıklayınız.

Bu platform içinde asla iş sahibi olamayacağına inandığınız insanlar bu işi yaparak refah standartlarının üzerinden gelir elde ediyor olabilir. Yani ‘’O yapıyorsa ben kesin yaparım’’ diye düşünmemelisiniz. Vasıfsız olduğuna inandığınız insanları keşfedilmemiş özellikleri olabilir.  

Youtuber Olmak İçin Gerekenler

Eğer iyi bir kanal sahibi olmak istiyorsanız, ne üzerine video içeriği üreteceğinizi bulmanız gerekir. Bu konu o kadar önemlidir ki, sizin bu işte ki geleceğinizi etkiler. Genel olarak ilgi duyduğunuz, sürekli araştırdığınız kategorilerde bir kanal açmayı deneyebilirsiniz. Açıkçası belirtmek gerekirse, artık youtube kanalı açmak konusunda çok istekli olsanız da abone sayınız maalesef hızlı artış göstermeyecektir.  

Tanınan bir youtuber olmak için yapmanız gerekenler aslında hiç de zor değil! Youtube platformunun yeni algoritmasına göre çalışan sistemimiz sayesinde alacağınız %100 gerçek abone ile çok kısa süre içinde aldığınız paket sayısına göre aboneniz olacaktır. Bura ki kilit nokta ise, diğer platformlarda satışı yapılan 2020 ücretsiz youtube abone kasma işlemi ile aynı değildir. Diğer pek çok platformda bu işlemi yaparken kanalınıza yapay işlem uygulandığı için algoritmadan geçemez ve kanalınız tabiri caizse çöp olur. Ancak sistemimizden yapacağınız alışveriş sonrası gönderilecek olan aboneler tamamen gerçek kullanıcılardan oluşur ve sizi desteklemeye devam ederler. Kanalınızın etkileşimi yükseldikçe yeni ve organik takipçiler gelmeye devam edecektir. 

Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Kadın Türk Yorum siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 2.000 Ucuz Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.500 Türk Abone siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Beğeni siparisi geldi.